Çıplak Uymanın Faydalarını Biliyor Musunuz? - Son Dakika

Çıplak Uymanın Faydalarını Biliyor Musunuz?

11.04.2014 18:31

Çıplak uyumanın faydalı olduğunu biliyor musunuz?

1
Çıplak uyumanın hem cinsel hayatına hem de sağlığa pek çok faydası bulunuyor. İşte bilinen faydaları...
2
Bırakın teniniz havalansın: Uzmanlara göre çıplak uyumak özellikle özel bölgelerimiz için oldukça faydalı. Bu bölgede bulunan bakterilerin çoğalıp zararlı bir hale gelmesini çıplak uyuyarak engelleyebilirsiniz.
3
Cinselliğe daha açık hissedin: Çıplak uyuduğunuzda vücudunuzda oxytoxin gibi kimyasallar salgılandığından seks için daha açık ve daha rahatlamış olacaksınız.
4
Serinde uyuyarak güzelleşin: Gece çok sıcakta uyumak melotonin gibi büyüme ve gelişmeyi sağlayan hormonların salgılanmasını engelliyor. Vücut sıcaklığınız azaldığında da bu hormonlar salgılanarak cildinizin güzelleşmesi ve muhteşem görünmenizi sağlıyor.
5

Fit bir görünüm sağlayın: Açlık ve enerji seviyenizi koltrol eden kortizol çıplak uyuduğınızda düşerek rahatlamanızı sağlıyor. Aynı zamanda acıkarak fazla yemenizi de engelliyor.

6
Kendinizden emin olun: Çıplak uyuyarak kendinizi serin ve seksi hissedeceksiniz. Bu da kendinize olan güveninizi arttıracaktır.

Son Dakika Çıplak Uymanın Faydalarını Biliyor Musunuz? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Pistlerdeki rekabet aşk hayatlarına da sıçradı! Türk güzel Formula 1'i birbirine kattı Kamera önünde soyunarak para kazanıyordu! Kocası içki şişesiyle öldürdü Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, bitişi için de tarih verdi İki gün önce "Hızlı araç kullanırım" demişti! Çukur'un Celasun'u aracıyla şarampole yuvarlandı Anıt mezarın üstündeki mesajı gören arkeologlar 1500 yıllık uyarıyla karşılaştı