Son Dakika Haberleri: Çıplak Uymanın Faydalarını Biliyor Musunuz?

Çıplak Uymanın Faydalarını Biliyor Musunuz?

6 yıl önce

Çıplak uyumanın faydalı olduğunu biliyor musunuz?

1
Çıplak uyumanın hem cinsel hayatına hem de sağlığa pek çok faydası bulunuyor. İşte bilinen faydaları...
2
Bırakın teniniz havalansın: Uzmanlara göre çıplak uyumak özellikle özel bölgelerimiz için oldukça faydalı. Bu bölgede bulunan bakterilerin çoğalıp zararlı bir hale gelmesini çıplak uyuyarak engelleyebilirsiniz.
3
Cinselliğe daha açık hissedin: Çıplak uyuduğunuzda vücudunuzda oxytoxin gibi kimyasallar salgılandığından seks için daha açık ve daha rahatlamış olacaksınız.
4
Serinde uyuyarak güzelleşin: Gece çok sıcakta uyumak melotonin gibi büyüme ve gelişmeyi sağlayan hormonların salgılanmasını engelliyor. Vücut sıcaklığınız azaldığında da bu hormonlar salgılanarak cildinizin güzelleşmesi ve muhteşem görünmenizi sağlıyor.
5

Fit bir görünüm sağlayın: Açlık ve enerji seviyenizi koltrol eden kortizol çıplak uyuduğınızda düşerek rahatlamanızı sağlıyor. Aynı zamanda acıkarak fazla yemenizi de engelliyor.

6
Kendinizden emin olun: Çıplak uyuyarak kendinizi serin ve seksi hissedeceksiniz. Bu da kendinize olan güveninizi arttıracaktır.Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 06:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Son görüntüsüyle korkutmuştu! 15 kilo veren İzel, göğüs dekoltesiyle büyüledi! Taraftarların çirkin tezahüratına maruz kalan İtalyan spiker, galaya dekoltesiyle damga vurdu! Bütün kadınların bilmesi gereken 6 savunma tekniği! Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar Öldü sandılar! 6,5 saat kalbi duran kadın hayata döndü