Çıplaklar otelindeki yılbaşı partisi felaketle sonuçlandı! Alev alev yandı, can havliyle kaçtılar - Son Dakika

Çıplaklar otelindeki yılbaşı partisi felaketle sonuçlandı! Alev alev yandı, can havliyle kaçtılar

24 gün önce

ABD'de yer alan çıplaklar otelinde yılbaşına sayılı dakikalar kala çıkan yangın yürekleri ağza getirdi. Otelin bazı bölümleri küle dönerken can kaybı yaşanmadı.

1
ABD'nin West Virginia eyaletinde Paw Paw kenti yakınlarındaki dağlık alanda yer alan The Avalon Resort adlı otelde, yeni yıla dakikalar kala yangın çıktı.
2
Yılbaşı günü vatandaşlar eğlenirken çıkan yangın hızla yayıldı ve ateşler tesisi kısa sürede küle çevirdi. Vatandaşlar can havliyle tesisin dışına koşmaya başladı.
3
Otelin bazı bölümleri tamamen küle dönerken, üç farklı eyaletten itfaiyeciler alevleri söndürmek için çaba gösterdi.
4
Otelin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, evcil hayvanlar dahil kimsenin yaralanmadığı ve havuzun zarar görmediği belirtildi.
5
The Avalon Resort, Facebook hesabından açıklama yaptı ve süresiz olarak kapatılacağını bildirdi..
The Avalon Resort, Facebook hesabından açıklama yaptı ve süresiz olarak kapatılacağını bildirdi..
"Acil bir durum nedeniyle Avalon Lodge ve Kapalı Su Sporları Merkezi bir sonraki duyuruya kadar kapalıdır. Etrafın temizlenmesi gerekiyor. Kullanıma açıldığı zaman duyuru yapılacaktır. Bizi beklerken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz."
6
Kurumun web sitesindeki bilgiye göre Avalon Resort, 140 dönümlük ormanlık alanda bulunan bir tesisti.
7
Yangının sosyal medyadan duyurulması üzerine, tesiste daha önce konaklayanlar yardım etmek için kampanya başlatmak istedi. Onlardan biri olan inşaat işçisi Alton Coker, otelin inşaatında çalışmayı teklif etti.
8
The Avalon Resort'ta kıyafet giyenler ve çıplaklar aynı anda tatil yapabiliyor.
9
10

Haber Yayın Tarihi: 03.01.2020 09:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tayvanlı deprem kahini Dyson Lin, Türkiye'de fenomen oldu! Meğer Hoogerbeets'in de hocasıymış! Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce yazan Twitter kullanıcısının foyası ortaya çıktı! Şizofreni hastası adam, depremi durduracağını düşünüp 13 kişiyi vahşice katletti! Bu uygulama indirme rekoru kırıyor! Deprem sırasında internet olmasa bile kesintisiz iletişim sağlıyor 25 saniye salladı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en korkunç depremler

Son Dakika Haberleri