Çıplaklar otelindeki yılbaşı partisi felaketle sonuçlandı! Alev alev yandı, can havliyle kaçtılar - Son Dakika

Çıplaklar otelindeki yılbaşı partisi felaketle sonuçlandı! Alev alev yandı, can havliyle kaçtılar

03.01.2020 09:04

ABD'de yer alan çıplaklar otelinde yılbaşına sayılı dakikalar kala çıkan yangın yürekleri ağza getirdi. Otelin bazı bölümleri küle dönerken can kaybı yaşanmadı.

1
ABD'nin West Virginia eyaletinde Paw Paw kenti yakınlarındaki dağlık alanda yer alan The Avalon Resort adlı otelde, yeni yıla dakikalar kala yangın çıktı.
2
Yılbaşı günü vatandaşlar eğlenirken çıkan yangın hızla yayıldı ve ateşler tesisi kısa sürede küle çevirdi. Vatandaşlar can havliyle tesisin dışına koşmaya başladı.
3
Otelin bazı bölümleri tamamen küle dönerken, üç farklı eyaletten itfaiyeciler alevleri söndürmek için çaba gösterdi.
4
Otelin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, evcil hayvanlar dahil kimsenin yaralanmadığı ve havuzun zarar görmediği belirtildi.
5
The Avalon Resort, Facebook hesabından açıklama yaptı ve süresiz olarak kapatılacağını bildirdi..
The Avalon Resort, Facebook hesabından açıklama yaptı ve süresiz olarak kapatılacağını bildirdi..
"Acil bir durum nedeniyle Avalon Lodge ve Kapalı Su Sporları Merkezi bir sonraki duyuruya kadar kapalıdır. Etrafın temizlenmesi gerekiyor. Kullanıma açıldığı zaman duyuru yapılacaktır. Bizi beklerken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz."
6
Kurumun web sitesindeki bilgiye göre Avalon Resort, 140 dönümlük ormanlık alanda bulunan bir tesisti.
7
Yangının sosyal medyadan duyurulması üzerine, tesiste daha önce konaklayanlar yardım etmek için kampanya başlatmak istedi. Onlardan biri olan inşaat işçisi Alton Coker, otelin inşaatında çalışmayı teklif etti.
8
The Avalon Resort'ta kıyafet giyenler ve çıplaklar aynı anda tatil yapabiliyor.
9
10

Son Dakika Çıplaklar otelindeki yılbaşı partisi felaketle sonuçlandı! Alev alev yandı, can havliyle kaçtılar - Son Dakika


YORUMLAR (15)
  • Kardelen: İnancı,hayatı yaşayış biçimi sizinkinden ve ya da bizlerden farklı olduğu için nasıl bir insanın ölmesini temenni edebiliriz. Bu temenni sizin inancınıza ve ahlakınıza ters düşmüyor mu şimdi? 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Hadise ve Reza Zarrab'ın ilişkisini Ebru Gündeş'e söylediği iddia edilen falcının kim olduğu ortaya çıktı Deren Talu'nun bikinili pozu sosyal medyayı karıştırdı! Takipçileri tek bir şeyi hatırlattı Dubai, balkonda çırılçıplak poz veren modellerin gözünün yaşına bakmadı Süt annesini görenler şaşırıyor! Bu kuzu acıkınca annesinin yanına koşmuyor Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti