Fenomen gelin adayı Naz Mila'nın çıplak pozu hayranlarını kızdırdı! Sansürsüz paylaştı - Son Dakika

Fenomen gelin adayı Naz Mila'nın çıplak pozu hayranlarını kızdırdı! Sansürsüz paylaştı

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ile dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila, objektiflere çırılçıplak poz verdi. Çıplak fotoğrafını Instagram hesabından sansürsüz paylaşan gelin adayına, "Sen annesin, hiç yakışmıyor" gibi yorumlar geldi.

1
İlk olarak adını evlilik programı Evleneceksen Gel programı ile duyura Azerbeycanlı Naz Mila, sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Ancak gelin adayı son paylaşımlarında fazla cesur olunca hayranları bu duruma sessiz kalamadı.
2
Önceki paylaşımlarında kıyafet noktasında daha dikkatli olan gelin adayı son günlerde çıplak pozlar vermeye başladı.
3
Geçtiğimiz ay modeller arasında trend olan maske bikini akımına uyan gelin adayı son olarak çıplak pozunu Instagram hesabından paylaştı.

4
Çıplak pozunu sansürsüz paylaşan Mila'ya ise takipçileri "Sen annesin, hiç yakışmıyor bu pozlar" diyerek tepki gösterdi.

5
Aslen Azerbaycanlı olan Naz Mila, ismini ilk olarak izdivaç programıyla duyurmuştu.


6
Zuhal Topal'ın sunduğu Evleneceksen gel isimli programın popüler gelin adayların biriydi.
7
Programın sonlanması ardından sosyal medya hesaplarından sıkça cesur paylaşımları ile adından söz ettiren Naz Mila, bir dönem Ali Ağaoğlu'nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile birlikte görüntülenmişti.
8
1992 yılında dünyaya gelen Naz Mila'nın eski evliliğinden Milana isminde bir kızı var. Adından söz ettirmeyi çok iyi başaran Naz Mila, tekne haberlerinden sonra da yaptırdığı bir dövme ile gündeme gelmişti.
9
10
11
12
13

YORUMLAR (62)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İşte Danıştay'ın Ayasofya için gerekçeli kararı 46 yaşındaki ünlü sunucu Songül Karlı'dan bikinili poz! Fit vücuduyla hayran bıraktı Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı Doğada yaşam mücadelesi! Aç sırtlanın sinsi planı pitonu yemeğinden etti Güzel spiker Diletta Leotta kamera karşısına bu kez Ibrahimovic'le geçti, yer yerinden oynadı