Çirkin diye dalga geçiyorlardı, şimdi bir bakan bir daha bakıyor! - Son Dakika

Çirkin diye dalga geçiyorlardı, şimdi bir bakan bir daha bakıyor!

02.11.2019 15:54

Okul hayatı boyunca arkadaşları tarafından çirkin diye alay edilen 25 yaşındaki Celine Centino, estetiğe başvurdu. Estetik operasyonlarla adım adım kendini değiştiren Centino adeta bambaşka biri oldu...

1
Okul yıllarında dikkat çekmeyen bir görüntüye sahip olduğunu belirten Celine Centino, kendisine çirkin dediklerini hep dalga konusu olduğunu söyledi.
2
Celine Centino, estetik operasyonlar sayesinde bambaşka biri oldu.
3
Pamela Anderson hayranı olan 24 yaşındaki Centino, ünlü yıldıza benzemek için 4 yılda yaklaşık 267 bin lira harcadı.
4
Kişinin özgüveni için estetik yaptırması ne kadar doğru olsa da psikolojisi bozulan genç kadın maalesef estetiğe doymuyor.
5
İşte Centino'nun son hali...
6
Centino'nun okul arkadaşları, şimdiki halini görse tanımayacağı kesin!
7
Centino, lise yıllarında kendisine çirkin dediklerini okulda dalga konusu olduğunu söyledi.
8
Kimi zaman okula gitmemek için hastalık bahanesi uydurduğunu, hakaretlerin neredeyse fiziksel şiddete kadar dayandığını ve buna tahammül edemediğini belirtti.
9
İnsanların eleştirileri yüzünden o dönem depresyona girdiğine dikkat çeken Celine Centino, daha güzel görünebilmek için defalarca ameliyat oldu.
10
11
12
13
14

Son Dakika Çirkin diye dalga geçiyorlardı, şimdi bir bakan bir daha bakıyor! - Son Dakika


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

"Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?" sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt 85 milyon yaşında! Dünyanın kayıp 8. kıtası Zelandiya'nın şekli gün yüzüne çıktı Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı Kapıdan kovulsa bacadan giren yıldız futbolcu Gonzalı Higuain'in takıntısı, güzel modelin itirafıyla ortaya çıktı