Son Dakika Haberleri: Çirkin diye dalga geçiyorlardı, şimdi bir bakan bir daha bakıyor!

Çirkin diye dalga geçiyorlardı, şimdi bir bakan bir daha bakıyor!

19 gün önce

Okul hayatı boyunca arkadaşları tarafından çirkin diye alay edilen 25 yaşındaki Celine Centino, estetiğe başvurdu. Estetik operasyonlarla adım adım kendini değiştiren Centino adeta bambaşka biri oldu...

1
Okul yıllarında dikkat çekmeyen bir görüntüye sahip olduğunu belirten Celine Centino, kendisine çirkin dediklerini hep dalga konusu olduğunu söyledi.
2
Celine Centino, estetik operasyonlar sayesinde bambaşka biri oldu.
3
Pamela Anderson hayranı olan 24 yaşındaki Centino, ünlü yıldıza benzemek için 4 yılda yaklaşık 267 bin lira harcadı.
4
Kişinin özgüveni için estetik yaptırması ne kadar doğru olsa da psikolojisi bozulan genç kadın maalesef estetiğe doymuyor.
5
İşte Centino'nun son hali...
6
Centino'nun okul arkadaşları, şimdiki halini görse tanımayacağı kesin!
7
Centino, lise yıllarında kendisine çirkin dediklerini okulda dalga konusu olduğunu söyledi.
8
Kimi zaman okula gitmemek için hastalık bahanesi uydurduğunu, hakaretlerin neredeyse fiziksel şiddete kadar dayandığını ve buna tahammül edemediğini belirtti.
9
İnsanların eleştirileri yüzünden o dönem depresyona girdiğine dikkat çeken Celine Centino, daha güzel görünebilmek için defalarca ameliyat oldu.
10
11
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 02.11.2019 03:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu Ünlü şarkıcı Betül Demir, siyah mayolu pozuyla Instagram'ı salladı! Dosta güven düşmana korku salıyor! İşte Türk komandosundan nefes kesen tatbikat Cesedi bir bavul içinde bulunan talihsiz kız hakkında olay iddia: Cinsel ilişki sırasında yanlışlıkla öldü Prezervatif tarihe karışıyor! Dünyada ilk erkek doğum kontrolü hayata geçecek