Çirkin Taciz Konseri Yarıda Bıraktırdı - Son Dakika

Çirkin Taciz Konseri Yarıda Bıraktırdı

11.07.2011 16:10

1
Kayseri'de özel bir hastanenin açılışı için sahne alan Hadise'nin konseri sırasında hoş olmayan olaylar yaşandı. Konser alanında bir genç kızın tacize uğraması, ortamı gerdi ve Hadise konserini yarıda keserek alanı terk etti.
2
Takvim Gazetesi'nin haberine göre, Özel Dünya Hastanesi'nin açılışı nedeniyle hayranlarının karşısına çıkan Hadise'nin konserinde çirkin olaylar yaşandı.
3
Konser sırasında meydana gelen izdihamda engelli bir vatandaş krize girerken, kalabalık nedeniyle istenmeyen olaylarda yaşandı.

4

Yaşanan izdihamda genç bir kız tacize uğradı. Uğradığı taciz sonrasında sinir krizine giren genç kız görevliler tarafından kalabalıktan çıkarıldı.

5
Bunu üzerine Hadise konseri yarıda keserek alanı terk etti.
6
7

Son Dakika Çirkin Taciz Konseri Yarıda Bıraktırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler