"Çirkin Yağ Torbası" Diyen Sevgilisinden Zayıflayarak İntikam Aldı - Son Dakika

"Çirkin Yağ Torbası" Diyen Sevgilisinden Zayıflayarak İntikam Aldı

1

Alvina Rayne isimli İngiliz kadın, acımasız eski erkek arkadaşının fazla kiloları ile dalga geçmesinden sonra, durumu kabullenmeyip 60 kilo kaybederek erkek arkadaşından intikam aldı.

2

Alvina Rayne 124 kiloya ulaştığında, eski erkek arkadaşı onunla dalga geçmeye başladı. Fakat Alvina fazla kilolarından kurtulduğunda, acımasız erkek arkadaş yeniden barışma çabalarına girdi.

3

32 yaşındaki Alvina, erkek arkadaşının kırıcı yorumlarıyla başa çıkmak için günde 5.000 kalori ile beslenmeye başladı. Gün boyunca abur cubur, atıştırmalıklar, şekerli ve yağlı yiyeceklerle beslenen Alvina, bunun böyle gitmeyeceğini fark etti.

4
İki çocuk annesi genç kadının kiloları o kadar fazlaydı ki; kadın kıyafetlerine sığamadığı için artık erkek kıyafetleri almaya başlamıştı.

İki çocuk annesi genç kadının kiloları o kadar fazlaydı ki; kadın kıyafetlerine sığamadığı için artık erkek kıyafetleri almaya başlamıştı.</p><p>

Philadelphia'da yaşayan Alvina, 2009 yılında bu gidişata bir dur demeye karar verdi. Hem kendisine köstek olan erkek arkadaşıyla olan ilişkisini, hem de sağlıksız besinlerle olan ilişkisini gözden geçirmeye başladı.

5
Erkek arkadaşının yanıldığını kanıtlamak için düşük karbonhidratlı ketojenik bir perhize başladı ve yaklaşık 60 kilo verdi. "Eski erkek arkadaşımın bana "Ben senden ayrılırsam, seni kimse istemez." dediğini hatırlıyorum. Bu durumda ben "değersiz, çirkin ve denese bile bu kiloları kaybedemeyecek" bir kadın konumuna düşüyordum. Bana "çirkin bir yağ torbası" olduğumu söylüyordu. Tabii bunun yanı sıra böyle başka hakaretler de duyuyordum."

6
Şimdi "son gülen iyi güler" diyerek hayatının aşkını yeniden buldu; 32 yaşındaki yakışıklı eşi Sascha.
Şimdi son gülen iyi güler diyerek hayatının aşkını yeniden buldu; 32 yaşındaki yakışıklı eşi Sascha.

"Yıllarca erkek arkadaşım tarafından suistimal edildikten ve insanlardan uzaklaştıktan sonra, bir şeyler değişmek zorundaydı ve artık son noktaya geldim. "Hayatımdan sonsuza kadar çık!" diyebildim." "Ne zaman sıkıntı yaşasam, bana "kimse seni istemeyecek" dediğini hatırlıyordum. Bu da beni, haksız olduğunu kanıtlama konusunda daha kararlı yapıyordu."

7
"Kilo verdikten sonra, eski erkek arkadaşımın annesini gördüm ve bendeki değişim karşısında şok geçirdi. Oğluna yaşadığım değişimi anlattı."

Kilo verdikten sonra, eski erkek arkadaşımın annesini gördüm ve bendeki değişim karşısında şok geçirdi. Oğluna yaşadığım değişimi anlattı.</p><p>

"Sonrasında eski erkek arkadaşım beni aradı ve barışmaya çalıştı. Fakat bunun olmasının imkanı yoktu. Hayatımda hiç olmadığım kadar mutluydum ve onu yeniden hayatımda istemiyordum. Bana çok değer veren ve beni çok seven bir adamla mutlu bir evliliğim var."

8
"Neredeyse hiçbir zaman açlığı hissetmeme izin vermezdim. Tıka basa yerdim. Kendimi rahat hissettiğim tek an, midemin dolu olduğu andı."

Neredeyse hiçbir zaman açlığı hissetmeme izin vermezdim. Tıka basa yerdim. Kendimi rahat hissettiğim tek an, midemin dolu olduğu andı.</p><p>

"Sabahtan, akşam yatana kadar sürekli yemek yerdim. Bazen gece yarısı iki kase mısır gevreği yerdim. Kilolarım o kadar artmıştı ki; birkaç merdiven çıktıktan sonra nefes alamazdım."

9
"Alışverişe gittiğim zamanlarda ise kadın kıyafetleri değil, erkek kıyafetleri alırdım. Çünkü kadın kıyafetleri vücuduma olmazdı."

Alışverişe gittiğim zamanlarda ise kadın kıyafetleri değil, erkek kıyafetleri alırdım. Çünkü kadın kıyafetleri vücuduma olmazdı.</p><p>

"Ya eski erkek arkadaşımın kıyafetlerini giyerdim, ya erkek tişörtleri ve pantolonları alırdım." Ketojenik diyete başladığında, şekerli atıştırmalıkları ve dışarıdan söylenen yağlı yiyecekleri kesti. Şimdi 63 kilo ve bu sorunları yaşayan başka insanlara da internetten yardım ediyor. Obezite dolayısıyla yaşadığı sağlık problemlerinin bile bir bir yok olmaya başladığını söylüyor.

10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 16.02.2017 15:25

Son Dakika 'Çirkin Yağ Torbası' Diyen Sevgilisinden Zayıflayarak İntikam Aldı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti Bulutların üzerindeki yayla seyri doyumsuz manzarasıyla büyülüyor Çıplak dolaşmak da dahil her şeyi yapabilme özgürlüğüne sahip olacağınız ülke: Belize Sporu bırakıp cinsel içerikli sitede çıplak fotoğraf satan kardeşlere hayranlarından sert tepki 200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor