Son Dakika Haberleri: Çitaların Otomobille İmtihanı

Çitaların Otomobille İmtihanı

5 yıl önce

Çitalar Kenya'da safariye çıkan İrlandalı turiste arabasına fazlaca yakınlaşınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

1
Çitalar Kenya'da safariye çıkan İrlandalı turiste arabasına fazlaca yakınlaşınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Kaynak :
2
Bir süre sonra arabanın içerisine giren çitalar turist Mickey McCaldin'in kucağına yerleşmeye çalıştı.
3
Arabada bulunan David Horsey, çitanın arkadaşının kucağına yerleşmeye çalıştığını anlayamadı ve bir süre gerginlik yaşadı.
4
Horsey, "Ben bütün hayatım boyunca Kenya'da yaşadım ve böyle bir şey görmedim. Çitalar insanlara yaklaşmaktan korkarlar. Belki de bu onlar için bir denemeydi" dedi.
5
David Horsey, "Mickey sıkılıp bir iki kez gözlerini dışarı kaçırdı ve çita bunu anladığı gibi arabadan atlayarak dışarı çıktı" dedi.
6
Mickey McCaldin'in aile dostları olan Horsey, "Eşim ve bana yıllardır neden Kenya'dan taşınmadığımızı soruyorlar. Tam olarak cevap da bu yaşadığımız olay, burada başınıza ne geleceğini bilemezsiniz ve biz bunu seviyoruz" dedi.
7
Çitalar Kenya'da safariye çıkan İrlandalı turistlerin etrafını sarınca ortaya ilginç görüntüler çıktı
8
9
10
11
12
13
14
15
16


Haber Yayın Tarihi: 12.07.2015 01:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yarışma bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için ünlü iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak