Çizgi film değil gerçek! Taş Devri karakterlerine bürünüp evlendiler - Son Dakika

Çizgi film değil gerçek! Taş Devri karakterlerine bürünüp evlendiler

Koronavirüs salgını nedeniyle düğünlerini erteleyen Emre ve Selin Taşbaş çifti, Taş Devri adlı çizgi filmin kahramanları Fred ve Vilma Çakmaktaş'ın kostümlerini giyinerek nikah kıydı. Özel günlerine neşe katmak için böyle bir konsept planladıklarını söyleyen çiftin nikahında sosyal mesafe kuralına da dikkat edildi.

1
Denizlide bir çift, nikah törenlerinde Taş Devri karakterlerinden Fred ve Vilma'nın kıyafetlerinin benzerlerini giyindi.
2
Merkezefendi Kültür Merkezi Salonu'nda sosyal mesafeye dikkat edilerek kıyılan nikahta, renkli görüntüler arasında çift mutluluğa imza attı.
3
Damat Emre Taşbaş, salgın nedeniyle düğünlerini ertelemek zorunda kaldıkları için nikah törenlerinin basit olmasını istemediklerini söyledi.
4
Salgın nedeniyle bozulan morallerine biraz olsun neşe katmak istediklerini belirten Taşbaş, geçmişe dönüp baktığımızda bu kasvetli günlere odaklanmak istemedik. Anı kalsın istedik. Çizgi film kahramanları kılığına girdik." dedi.
5
Güzel tepkiler aldıklarını söyleyen damat, "Beraber fotoğraf çektirmek isteyen bir sürü insan oldu. Çok eğlenceli bir anı bıraktık yaşamımıza. Arkadaşlarımız, akrabalarımız çok mutlu oldular." ifadelerini kullandı.
6
7
8

Haber Yayın Tarihi: 08.05.2020 15:30

Son Dakika Çizgi film değil gerçek! Taş Devri karakterlerine bürünüp evlendiler - Son Dakika

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı