Çocuğunu 6. Kattan Attı - Son Dakika

Çocuğunu 6. Kattan Attı

07.01.2011 14:28

1
Kayseri'de bunalıma girdiği ve çok sayıda hap içtiği önü sürülen anne Fatma Zehra Haksever (24), 2 yaşındaki oğlu Mehmet'i evlerinin yanındaki bir inşaatın 6'ncı katından aşağıya attı. Küçük çocuk öldü, anne polis tarafından hastaneye getirildi.
2
Melikgazi ilçesi Kazım Karabekir Mahallesi Balseven Sokak Bakırcı Apartmanı'nni birinci katında oturan, bir fabrikada muhabeci olarak çalışan Ahmet Sefa Haksever ile 8 yıllık evli olan Fatma Zehra Haksever, saat 10.20 sıralarında evlerinin hemen yanıbaşında bulunan inşaat halindeki binanın 6'ncı katına oğlu Mehmet ile birlikte çıktı. Anne Fatma Zehra, oğlunu boşluğa attı.

3
Oğlunun ölümüne yol açan anne olay yerine gelen polisler tarafından Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirildi. Burada önce midesi yıkanan Fatma Zehra Haksever, daha sonra Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne götürüldü. Cumhuriyet Savcısı'nın yaptığı incelemenin ardından, inşaatin önündeki küçük Mehmet'in cesedi de Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.
4
5
6
7
8
9

Son Dakika Çocuğunu 6. Kattan Attı - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement