Çocukken Cinsel İstismara Uğradığını Hatırlayınca Kendini Yaktı - Son Dakika

Çocukken Cinsel İstismara Uğradığını Hatırlayınca Kendini Yaktı

06.09.2018 07:56

Çocukken uğradığı cinsel istismarı hatırlayan Stefani Joanna Sowa, kendini yakarak intihar girişiminde bulundu.

1
Kaliforniya'da yaşayan Stefani Joanna Sowa, sebebini bir türlü anlayamadığı kaygı sorunları yaşayınca hipnoterapi tedavisi görmeye başladı. Tedavi çocukluğundaki kayıp anılarını canlandırdı...
2
İntihar girişiminde bulunan kadının vücudunun yüzde 40'ı yandı.
3
Stefani çocukken yaşadığı cinsel istismarın etkisini o kadar şiddetli hissetti ki kendini yakarak intihar etmeye çalıştı.
4
Yaşadığı korkunç olayı hatırlamasının ardından Stefani'nin psikolojk durumu git gide kötüleşti ve kendini yaktı. Mirror'da yer alan bilgiye göre; acı olay sonrası Stefani'nin vücudunun yüzde 40'ı yandı.
5
Ailemden kimse yaşadıklarımı kabul etmedi" diyen Stefani, başına gelenlerin ardından gerçekle yüzleştiğini ve her şeyi unutup yaşamak istediğini belirtiyor.
6
Stefani şimdi vücuduyla oldukça barışık ve mutlu bir hayat sürüyor.

7
8

Son Dakika Çocukken Cinsel İstismara Uğradığını Hatırlayınca Kendini Yaktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement