Son Dakika Haberleri: Çocukken Cinsel İstismara Uğradığını Hatırlayınca Kendini Yaktı

Çocukken Cinsel İstismara Uğradığını Hatırlayınca Kendini Yaktı

12 ay önce

Çocukken uğradığı cinsel istismarı hatırlayan Stefani Joanna Sowa, kendini yakarak intihar girişiminde bulundu.

1
Kaliforniya'da yaşayan Stefani Joanna Sowa, sebebini bir türlü anlayamadığı kaygı sorunları yaşayınca hipnoterapi tedavisi görmeye başladı. Tedavi çocukluğundaki kayıp anılarını canlandırdı...
2
İntihar girişiminde bulunan kadının vücudunun yüzde 40'ı yandı.
3
Stefani çocukken yaşadığı cinsel istismarın etkisini o kadar şiddetli hissetti ki kendini yakarak intihar etmeye çalıştı.
4
Yaşadığı korkunç olayı hatırlamasının ardından Stefani'nin psikolojk durumu git gide kötüleşti ve kendini yaktı. Mirror'da yer alan bilgiye göre; acı olay sonrası Stefani'nin vücudunun yüzde 40'ı yandı.
5
Ailemden kimse yaşadıklarımı kabul etmedi" diyen Stefani, başına gelenlerin ardından gerçekle yüzleştiğini ve her şeyi unutup yaşamak istediğini belirtiyor.
6
Stefani şimdi vücuduyla oldukça barışık ve mutlu bir hayat sürüyor.
7
8


Haber Yayın Tarihi: 06.09.2018 07:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yarışma bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için ünlü iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak