Çocukken turist pozu verdiği saraya gelin oldu! İşte asi Meghan Markle'ın gençlik fotoğrafları - Son Dakika

Çocukken turist pozu verdiği saraya gelin oldu! İşte asi Meghan Markle'ın gençlik fotoğrafları

16.01.2020 09:35

Kraliyet Ailesi kurallarını tanımayan, son olarak eşi Prens Harry ile karar alıp Kraliyet Ailesi üyeliğini bırakan asi gelin Meghan Markle'ın gençlik fotoğrafları ortaya çıktı.

1
Bir arkadaşıyla birlikte 1996'da Avrupa turuna çıkan ve o dönem 15 yaşında olan Meghan Markle, meğer Kraliyet Ailesi'nin yaşadığı Buckingham Sarayı önünde hatıra fotoğrafı çekilmiş.
2
İngiliz sarayının haşarı prensi Harry'le aşk yaşayarak bütün dünyanın dikkatini üzerinde toplayan Markle'ın çocukluk ve gençlik fotoğrafları...
3
Meghan Markle kimdir?
Meghan Markle kimdir?
Rachel Meghan Markle, 4 Ağustos 1981'de Los Angeles'ın Kaliforniya eyaletinde doğdu.

4
Afro Amerikalı bir anne ve Amerikalı bir babanın kızı. 2003 yılında Chicago yakınlarındaki Northwestern Üniversitesinden tiyatro ve uluslararası ilişkiler alanında diploma alarak mezun oldu. Birleşmiş Milletler kadın elçisi.
5
Markle, ilk olarak General Hospital adlı dizinin bir bölümünde küçük bir rol aldı. Kariyerinin başlarında biraz zorluk çeken Markle 2015 yılında bu durumla ilgili "Siyahi roller için yeterince siyah değildim ve beyazlar için yeterince beyaz değildim, beni bir işe koyamayan etnik bukalemun ortasında bırakıldım." ifadelerinde bulundu.
6
TV dizisi Suits'te canlandırdığı Rachel Zane karakteri ile sivrildi. Bilim kurgu dizisi Fringe'de özel ajan Amy Jessup rolüyle yer aldı.
7
2003 yılında Chicago yakınlarındaki Northwestern Üniversitesi'nden tiyatro ve uluslararası ilişkiler alanında diploma alarak mezun oldu.
8
Markle hayır işleriyle de adını duyurdu. Markle Afganistan'da bulunan ABD kuvvetlerini ve ailelerini ziyarete gitti. Menstrüel sağlığın duyurulması için Delhi ve Mumbai'de kadınlarla buluştu ve yardım dernekleri için iş birliği yaptı.

9
Haziran 2016'dan bu yana Galler Prensi Harry ile ilişkisi olan Markle 2017'nin kasım ayında nişanlandı ve 2018'in ilkbaharında Prens Harry ile evlendi.

10
Nişanlanması üzerine Markle oyunculuk faaliyetlerine son verdiğini ve zamanını insani yardım çalışmalarına ayıracağını açıkladı. Suits, Beni Unutma, Patrondan Kurtulma Sanatı ve Aşk Gibi Bir Şey filmlerinin kadrosunda yer aldı.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Çocukken turist pozu verdiği saraya gelin oldu! İşte asi Meghan Markle'ın gençlik fotoğrafları - Son Dakika


Advertisement