Son Dakika Haberleri: 'Çocuklar Duymasın'ın Feminist Duygu'su Bakın Şimdi Nasıl Gözüküyor

'Çocuklar Duymasın'ın Feminist Duygu'su Bakın Şimdi Nasıl Gözüküyor

2 yıl önce

Efsane dizi 'Çocuklar Duymasın'ın Feminist Duygu'sunu canlandıran Ayşecan Tatari büyüdü ve evlendi. İşte yeni görüntüsü ve eşiyle Ayşecan Tatari'den kareler.

1
Milyonların senelerdir hayran olduğu dizilerin başında "Çocuklar Duymasın" geliyor. Başrollerini Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ`un oynadığı Çocuklar Duymasın dizisi tüm hızıyla devam ediyor.

2
Eski bölümlerinde Çocuklar Duymasın`da Duygu karakterini oynayan Ayşecan Tatari`nin son hali herkesi şaşırtıyor.

3
4
5
Annesinin izinden giden ve Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı 'Duygu' karakteri ile hafızalara kazınan Tatari, aradığı aşkı da Türkiye'de buldu ve evlendi.

6
7
8
9
10
11
12
13
Oyuncu Aliye Uzunatağan'ın Amerika'da okuyan kızı Ayşecan Tatari eğitiminin tamamladı, ülkesine döndü.

14
15
Şehir Tiyatroları'nda oyuncu olan Edip Tepeli ile geçtiğimiz sene evlenen Ayşecan Tatari, çektiği aşk dolu fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşıyor.

16
17Haber Yayın Tarihi: 11.06.2018 02:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!