Çocuklar İçin Çabalayan İnşaat İşçisinin Duygusal Hikayesi - Son Dakika

Çocuklar İçin Çabalayan İnşaat İşçisinin Duygusal Hikayesi

1
Jason Haney İndiana, ABD'de yaşayan bir inşaat işçisi. Halen çalışmakta olduğu inşaatın yanında Çocuk Hastanesi bulunuyor. Jason, her gün hastanenin camından gördüğü bu çocuklar için yaptıkları ile tüm dünyayı duygulandırmayı başardı.

2
Çocukları kısa süre de olsa mutlu etmek isteyen inşaat işçisi, bulduğu orijinal fikri hayata geçirmek için, 2.5 metrelik bir Waldo maketi yapıyor.

3
Sonrasında Jason bu maketi her gün inşaatın farklı bir yerine koyarak, çocuk hastanesinin camından kendilerini gören çocukların bulmasını, bulurken de eğlenmelerini istiyor.

4
Waldo'yu bulduklarında, Jason maketi alıp bu sefer farklı bir yere götürüyor, böylece oyun ara vermeden devam ediyor.

5
Ardından bir sosyal paylaşım sitesinde sayfa oluşturan Jason, çocukların burada Waldo'yu bulduklarında ileti göndermelerini sağlıyor.

6
Ailelerin ve ve çocukların çok hoşuna giden bu etkinliğin ardından Jason ve kızı şimdilerde yeni projeleri için Minyon maketlerini hazırlamaya başlamışlar bile.

7
Her şey bir çocuğun gülmesiyle başlıyor ve gerçekten dünya bir çocuğun gülüşüyle değişiyor. Teşekkürler Jason, senin gibi insanların artması dileklerimizle.

8
9
10
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı