Çocukları istismar eden sapık adam, çocuk kılığına giren polis tarafından suçüstü yakalandı - Son Dakika

Çocukları istismar eden sapık adam, çocuk kılığına giren polis tarafından suçüstü yakalandı

23.02.2021 10:23

İngiltere'de öğretim asistanı olan yaşlı adam, bir restoranda 14 yaşındaki çocuk kılığına giren gizli polisle tanışmaya çalışırken görevliler tarafından kıskıvrak yakalandı. Polis merkezine götürülen yaşlı adam ifade sırasında bayıldı.

1
Öğretim asistanı olduğu söylenen Steven Johnson isimli adam, 14 yaşındaki çocuk kılığına giren polisle mesajlaşmaya başladı.

2
Yaşlı adam, 14 yaşında olduğunu düşündüğü gizli polise "Eğlence mi arıyorsun" mesajını attı. Gizli görevli "Evet, ben 14 yaşındayım, ancak senin için çok gencim, bu sorun olur mu?" cevabını verdi.
3
Johnson, reşit olmadığını bilmesine rağmen çocuğa mesaj atmaya devam etti. Sapkın mesajlarına devam eden yaşlı adam "Kimsenin dikkatini çekmeyeceği bir yerde buluşabiliriz" diyerek çocuk kılığındaki gizli polisi ikna etmeye çalıştı. Polis, yaşlı adama bir fast food restoranında buluşabileceklerini söyledi.

4
Buluşma günü gizli polisler kapıda Johnson'ı beklemeye başladılar. Yaşlı adam çocukla buluşacağını düşünerek içeri girdi ancak karşısında polisleri buldu. Pedofili avına çıkan polisler yaşlı adamı kelepçeleyip karakola götürdü.
5
Yaşlı adam yaptığından pişman olduğunu söyleyerek başını elinin arasına alıp ağladı daha sonra da bayıldı.

6
Johnson, mesajlaştığı kişinin reşit olduğunu, sohbete bu yüzden devam ettiğini söyledi. Suçunu kabul eden Johnson, bir çocukla cinsel iletişime teşebbüs ettiği için iki buçuk yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Son Dakika Çocukları istismar eden sapık adam, çocuk kılığına giren polis tarafından suçüstü yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı