Çocukları istismar eden sapık adam, çocuk kılığına giren polis tarafından suçüstü yakalandı - Son Dakika

Çocukları istismar eden sapık adam, çocuk kılığına giren polis tarafından suçüstü yakalandı

23.02.2021 10:23

İngiltere'de öğretim asistanı olan yaşlı adam, bir restoranda 14 yaşındaki çocuk kılığına giren gizli polisle tanışmaya çalışırken görevliler tarafından kıskıvrak yakalandı. Polis merkezine götürülen yaşlı adam ifade sırasında bayıldı.

1
Öğretim asistanı olduğu söylenen Steven Johnson isimli adam, 14 yaşındaki çocuk kılığına giren polisle mesajlaşmaya başladı.

2
Johnson, mesajlaştığı kişinin reşit olduğunu, sohbete bu yüzden devam ettiğini söyledi. Suçunu kabul eden Johnson, bir çocukla cinsel iletişime teşebbüs ettiği için iki buçuk yıl hapis cezasına çarptırıldı.

3
Buluşma günü gizli polisler kapıda Johnson'ı beklemeye başladılar. Yaşlı adam çocukla buluşacağını düşünerek içeri girdi ancak karşısında polisleri buldu. Pedofili avına çıkan polisler yaşlı adamı kelepçeleyip karakola götürdü.
4
Yaşlı adam, 14 yaşında olduğunu düşündüğü gizli polise "Eğlence mi arıyorsun" mesajını attı. Gizli görevli "Evet, ben 14 yaşındayım, ancak senin için çok gencim, bu sorun olur mu?" cevabını verdi.
5
Johnson, reşit olmadığını bilmesine rağmen çocuğa mesaj atmaya devam etti. Sapkın mesajlarına devam eden yaşlı adam "Kimsenin dikkatini çekmeyeceği bir yerde buluşabiliriz" diyerek çocuk kılığındaki gizli polisi ikna etmeye çalıştı. Polis, yaşlı adama bir fast food restoranında buluşabileceklerini söyledi.

6
Yaşlı adam yaptığından pişman olduğunu söyleyerek başını elinin arasına alıp ağladı daha sonra da bayıldı.

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Çocukları istismar eden sapık adam, çocuk kılığına giren polis tarafından suçüstü yakalandı - Son Dakika


Advertisement