Çocukların Yuttuğu 9 İlginç Madde - Son Dakika

Çocukların Yuttuğu 9 İlginç Madde

31.03.2017 12:02

Çocuklar dünyayı keşfetme aşamasında oldukça zararlı ve ilginç şeyler deneyimleyebiliyorlar. İşte çocukların yuttuğu rapor edilen en ilginç maddeler...

1
Suda büyüyen top
Suda büyüyen top
8 aylık bebek, suya konulunca boyutunun 400 katı kadar büyüyebilen bir top yuttu. Top, bebeğin karnında büyüyünce bebek acil ameliyata alındı.

2
Tornavida
Tornavida
2 yaşındaki Sheila karın ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Filmlerine bakan doktorlar, küçük kızın bağırsağında gördükleri 9 cm'lik gözlük tornavidası karşısında şoke oldu.

3
Tüy
Tüy
7 aylık bir bebek tüy yuttu. Neyse ki doktorlar, tüyü ameliyata gerek olmadan çıkarabildi.

4
Plastik ördek

Plastik ördek</p><p>
7 yaşındaki çocuk, konuşurken tuhaf sesler çıkarmaya başlayınca ailesi hastaneye götürdü. Doktorlar, ilk başta psikolojik bir problem olduğunu düşündü. Ancak gerçek endoskopide ortaya çıktı. Çocuk, plastik ördek yutmuştu.

5
Dışkı

Dışkı</p><p>
Birçok annenin çocuklarını ağzında dışkıyla yakaladığını duyduk. Ancak çocukların neden dışkı yedikleri bilinmiyor.

6
Pil
Pil
Göğüs ağrısı ve kusma şikayetiyle hastaneye gelen küçük çocuğa film çekilince pil yuttuğu anlaşıldı. Pil, çocuğun yemek borusunda bir delik açmıştı.

7
Mıknatıs

Mıknatıs</p><p>
Küçük bebek 37 top mıknatıs yutunca acil ameliyata alındı. Mıknatıslar, bebeğin bağırsağının yırtılmasına neden olmuştu.

8
Jel stickerlar

Jel stickerlar</p><p>
Cadılar Bayramı için evini süsleyen aile, 9 adet 5 cm'lik jel stickerın kayıp olduğunu farketti. Neyse ki çocuk stickerları kendi başına çıkardı.

9
Kalem
Kalem
Bir bebek, 15 cm, yani gövdesinin yarısı kadar kalemi yuttu. Kalem büyük ihtimalle, o küçüklükte bir bebeğin yuttuğu en büyük uzun obje.

Son Dakika Çocukların Yuttuğu 9 İlginç Madde - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı