Çocukların Yuttuğu İlginç Maddeler - Son Dakika

Çocukların Yuttuğu İlginç Maddeler

11.11.2016 11:11

1
Tornavida
Tornavida

2 yaşındaki Sheila karın ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Filmlerine bakan doktorlar, küçük kızın bağırsağında gördükleri 9 cm'lik gözlük tornavidası karşısında şoke oldu.

2
Çocuklar dünyayı keşfetme aşamasında oldukça zararlı ve ilginç şeyler deneyimleyebiliyorlar. İşte çocukların yuttuğu rapor edilen en ilginç maddeler...

3
Suda büyüyen top
Suda büyüyen top

8 aylık bebek, suya konulunca boyutunun 400 katı kadar büyüyebilen bir top yuttu. Top, bebeğin karnında büyüyünce bebek acil ameliyata alındı.

4
Tüy
Tüy

7 aylık bir bebek tüy yuttu. Neyse ki doktorlar, tüyü ameliyata gerek olmadan çıkarabildi.

5
Plastik ördek
Plastik ördek

7 yaşındaki çocuk, konuşurken tuhaf sesler çıkarmaya başlayınca ailesi hastaneye götürdü. Doktorlar, ilk başta psikolojik bir problem olduğunu düşündü. Ancak gerçek endoskopide ortaya çıktı. Çocuk, plastik ördek yutmuştu.

6
Dışkı
Dışkı

Birçok annenin çocuklarını ağzında dışkıyla yakaladığını duyduk. Ancak çocukların neden dışkı yedikleri bilinmiyor.

7
Pil
Pil

Göğüs ağrısı ve kusma şikayetiyle hastaneye gelen küçük çocuğa film çekilince pil yuttuğu anlaşıldı. Pil, çocuğun yemek borusunda bir delik açmıştı.

8
Mıknatıs
Mıknatıs

Küçük bebek 37 top mıknatıs yutunca acil ameliyata alındı. Mıknatıslar, bebeğin bağırsağının yırtılmasına neden olmuştu.

9
Jel stickerlar
Jel stickerlar

Cadılar Bayramı için evini süsleyen aile, 9 adet 5 cm'lik jel stickerın kayıp olduğunu farketti. Neyse ki çocuk stickerları kendi başına çıkardı.

10
Kalem
Kalem

Bir bebek, 15 cm, yani gövdesinin yarısı kadar kalemi yuttu. Kalem büyük ihtimalle, o küçüklükte bir bebeğin yuttuğu en büyük uzun obje.

Son Dakika Çocukların Yuttuğu İlginç Maddeler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki
Advertisement