Çocukların Yuttuklarını Koleksiyon Yaptı - Son Dakika

Çocukların Yuttuklarını Koleksiyon Yaptı

24.11.2012 13:37

1
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Melikoğlu, çocukların yuttuğu cisimlerden koleksiyon yaptı.

2
Prof. Dr. Melikoğlu'nun çocukların oyun oynarken veya yemek yerken soluk boruları ya da yemek borularına kaçan cisimlerin birer örneğini kenara koyarak oluşturmaya başladığı koleksiyon, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Çocuk Cerrahisi Ana Bilim Dalı Bölümü'nde oluşturulan rafta sergileniyor.

3
Aralarında kalemtıraş, kolye ucu, mıknatıs, pil gibi ilginç cisimlerin yer aldığı rafta, özellikle bozuk paraların fazlalığı göze çarpıyor.

4
Koleksiyonda oldukça ilginç cisimlerin yer aldığını kaydeden Melikoğlu, "Oynanan bir çift mıknatıs, pil, kalemtıraş, iğne, iplik, oyuncak parçalarını çocuklar, yaşlarının da gereği olarak yutuyor. Ameliyatla çıkarttığımız bu cisimleri sergiliyoruz" dedi.

5
6
7
8
9
10

Son Dakika Çocukların Yuttuklarını Koleksiyon Yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli, süper minili pozuyla mest etti 3 çocuğunun annesini önce takip edip vurdu, sonra üzerine benzin dökerek yaktı Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi Bir an durdu ve dönüp baktı! 'Ormanın hayaleti' fotoğrafçıya böyle poz verdi Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler
Advertisement