Çocuklarınızı Momo'dan Koruyun! 5 Yaşındaki Çocuğun Beynini Yıkayıp Saçını Kestirdi - Son Dakika

Çocuklarınızı Momo'dan Koruyun! 5 Yaşındaki Çocuğun Beynini Yıkayıp Saçını Kestirdi

28.02.2019 08:31

Geçen seneden beri çocukları intihara sürükleyen Momo, tekrar hortladı. Geçtiğimiz gün beynini yıkadığı 5 yaşındaki çocuk saçlarını kesti.

1
Çocuk TV şovlarına ve oyunlarına sızan ürpertici Momo karakteri hakkında sosyal medyada ve haber programlarında yeni bir uyarı verildi.
2
Beş yaşındaki bir kız çocuğu, internetteki küçük çocukları etkileyen Momo tarafından 'beyni yıkandıktan' sonra kendi saçını kesti. Küçük kızın annesi, Peppa Pig ve Fortnite gibi çevrimiçi TV programlarına ve oyunlara sızan ürpertici karakter tarafından hedef alındığı için harap oldu.
3
Küçük kız, izlemekte olduğu bir YouTube videosunda Momo'nun ortaya çıktıktan sonra verdiği talimatlarını takip etti. Momo, çocukları isteklerini yerine getirme konusunda tehdit ediyor, eğer tamamlamazlarsa sonuçları olacağını söylüyor.
4
Onu banyoda bulduğu anı anlatan annesi şöyle dedi: "Odanın ortasında yanında duran bir çift mutfak makasıyla duruyordu - her yerde saç vardı. "Güzel, sarı saçları başının her iki tarafında, kafa derisinin dibine kesilmişti. Gözyaşlarına boğuldum. "Momo yaptırdı, yapmazsam incitmekle tehdit etti. Uyurken de gözlerini açık tut" dedi.
5
Ruhsal çöküntü yaşayan annesi: "Küçük kızımın bu hastalıklı oyun tarafından beyninin yıkandığını hissediyorum. Tanrıya şükür sadece saçını kesti, çok daha kötü olabilirdi." dedi.
6
Yetkililer böyle bir durumla karşılaşmamak için dikkatli olmalarını, çocuklarında içe kapanıklık, sessizlik gibi şüpheli bir davranış görürlerse onlarla konuşmalarını istedi. Yüzlerce çocuğu intihar ve ölüme sürükleyen Momo'ya tüm dünyada savaş açıldı.

Son Dakika Çocuklarınızı Momo'dan Koruyun! 5 Yaşındaki Çocuğun Beynini Yıkayıp Saçını Kestirdi - Son Dakika

YORUMLAR (6)
  • çiğdem: çocuk dediğin çamurla toprakla oynamalı akşam ezanına kadar sokakta saklanbaç yakar top istop oynamalı çocuklar artık çocukluğunu yaşamıyorlar çoğunun piskoloji bitmiş toprakla doğayla iletişimde olmalı alış veriş merkezleri bilgisayarla değil cep telefonuyla asla Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Yakarsa Dünyayı Garipler Yakar: maalesef teknoloji ile beraber gelen olumsuzlukların başında geliyor bilinçsiz internet kullanımı. Maalesef ebeveynler çocuk başımdan gitsin diye ellerine tablet telefon biligisayar vb elektronik aletleri veriyorlar hiçbir şekilde takip etmiyorlar. nereye giriyor ne yapıyor hiçbirinin haberi yok. Çocuklarımızı takip edelim nasıl ki gerçek hayatta takip edip uyarıyorsak sanal ortamda daha fazla dikkat edilmesi gerekiyor. Sanal dünyada tehlike ile karşılaşmak daha kolay. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular