Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın sarışın Zeynep'i, son haliyle şaşkına çevirdi! - Son Dakika

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın sarışın Zeynep'i, son haliyle şaşkına çevirdi!

02.10.2019 11:45

Bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' isimli televizyon programıyla ünlenen ünlü oyuncu Zeynep Koçak, dünden bugüne olan değişimiyle görenleri şaşkına çeviriyor.

1
2008 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla tanınan genç oyuncu Zeynep Koçak, neşeli tavırları ve başarılı oyunculuğuyla birçok kişinin sevgisini kazanmıştı.

2
Kendi yazdığı skeçlerle büyük beğeni toplayan Koçak, o dönem aynı projede yer aldığı Oğuzhan Koç ile aşk yaşıyordu. İkili, sonralarda yollarını ayırsalar da, haklarında Oğuzhan Koç'un, Zeynep Koçak'ı, Yağmur Tanrısevsin ile aldattığı yönünde bir yığın dedikodu dolaştı.

3
Genç oyuncunun değişimi akıllara ''Estetik mi yaptırdı?'' sorusunu getirse de, Koçak, estetik yaptırmadığını, bu değişimi yalnızca kilo almasına borçlu olduğunu söylüyor.
4
Peki, siz Zeynep Koçak'ın bu değişimi hakkında ne düşünüyorsunuz?
5
6
7
8
9
Şimdilerde, eskisi kadar ekranlarda görünmeyen genç oyuncu, Instagram'ı epey aktif kullanıyor.

10
11
12
13
Birçok takipçisi, Koçak'ın değişimi karşısında, ''Zeynep mi bu şimdi?'' ve ''Ne yaptın kendine'' gibi yorumlarda bulunuyor.
14

Son Dakika Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın sarışın Zeynep'i, son haliyle şaşkına çevirdi! - Son Dakika


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum