Son Dakika Haberleri: Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın sarışın Zeynep'i, son haliyle şaşkına çevirdi!

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın sarışın Zeynep'i, son haliyle şaşkına çevirdi!

14 gün önce

Bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' isimli televizyon programıyla ünlenen ünlü oyuncu Zeynep Koçak, dünden bugüne olan değişimiyle görenleri şaşkına çeviriyor.

1
2008 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla tanınan genç oyuncu Zeynep Koçak, neşeli tavırları ve başarılı oyunculuğuyla birçok kişinin sevgisini kazanmıştı.

2
Kendi yazdığı skeçlerle büyük beğeni toplayan Koçak, o dönem aynı projede yer aldığı Oğuzhan Koç ile aşk yaşıyordu. İkili, sonralarda yollarını ayırsalar da, haklarında Oğuzhan Koç'un, Zeynep Koçak'ı, Yağmur Tanrısevsin ile aldattığı yönünde bir yığın dedikodu dolaştı.

3
Şimdilerde, eskisi kadar ekranlarda görünmeyen genç oyuncu, Instagram'ı epey aktif kullanıyor.

4
Birçok takipçisi, Koçak'ın değişimi karşısında, ''Zeynep mi bu şimdi?'' ve ''Ne yaptın kendine'' gibi yorumlarda bulunuyor.
5
Genç oyuncunun değişimi akıllara ''Estetik mi yaptırdı?'' sorusunu getirse de, Koçak, estetik yaptırmadığını, bu değişimi yalnızca kilo almasına borçlu olduğunu söylüyor.
6
Peki, siz Zeynep Koçak'ın bu değişimi hakkında ne düşünüyorsunuz?
7
8
9
10
11
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 02.10.2019 11:45 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doktorlar 'Bacağını keseceğiz' demişti, şifayı Türkiye'de buldu! +18 film yönetmeni olmuştu, cinsel içerikli film sitesinden ödülü kaptı! Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti İzmir'de 5 yıl sonra toprağın altından çıkarıldı! Tam 250 kilo Korkunç son! Tartıştığı sevgilisini yatağa bağlayıp acımasızca bıçaklamıştı, savunması pes dedirtti