Çok Güzel Hareketler'in Havuçlu Annesi Büşra Pekin adeta eridi! - Son Dakika

Çok Güzel Hareketler'in Havuçlu Annesi Büşra Pekin adeta eridi!

23.02.2020 17:13

Oyuncu Büşra Pekin, rol aldığı 'Bayi Toplantısı' filminin galasına katıldı. 15 kilo veren oyuncunun son hali görenleri hayrete düşürdü.

1
Çok Güzel Hareketler Bunlar'da havuçlu anne tiplemesiyle hafızalara kazınan sonrasında da yer aldığı dizi ve filmlerdeki oyunculuğuyla söz ettiren Büşra Pekin, 15 kilo vererek adeta iğne ipliğe döndü.
2
Bir döneme damga vuran 'Çok Güzel Hareketler Bunlar'da 'Havuçlu Anne' karakteri olarak ünlenen Büşra Pekin, şimdilerde afet olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
3
Sosyal medyayı aktif kullanan ve 629 bine yakın takipçisi olan Pekin'in paylaştığı fotoğrafları binlerce kişi beğeniyor. Bir dönem aldığı fazla kilolarla gündeme gelen güzel oyuncu, şimdilerde görenleri kendine hayran bırakıyor.
4
BKM'nin ilk mezunlarından olan İbrahim Büyükak'ın senaryosunu yazdığı, Doğu Demirkol, Onur Buldu, Büşra Pekin ve Safa Sarı ile başrollerini paylaştığı 'Bayi Toplantısı'nın galası yapıldı. BKM'nin yapımcısı olduğu filme çok sayıda ünlü katılırken Büşra Pekin'in son hali görenleri şaşırttı.
5
Gala gecesinde siyah mini straplez bir elbise tercih eden Büşra Pekin, gecenin en dikkat çeken isimlerinden biri oldu.
6
15 kilo veren oyuncu, meraklı bakışları da üzerinde topladı. Pekin, gala gecesine ait bu kareyi de Instagram hesabından paylaştı.
7
Başarılı oyuncunun çok değiştiğine vurgu yapan takipçileri "Resmen evrim geçirdin, The Witcher'da kadına büyü yaptılar yine de bu kadar değişmedi. Sen ne yaptırdın mübarek nasıl bir büyü bu" gibi yorumlarla hayretlerini dile getirdiler.
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Çok Güzel Hareketler'in Havuçlu Annesi Büşra Pekin adeta eridi! - Son Dakika


Advertisement