"Çok şişmansın" Diyerek Trene Alınmayınca 60 Kilo Verdi - Son Dakika

"Çok şişmansın" Diyerek Trene Alınmayınca 60 Kilo Verdi

14.01.2017 10:24

1
Danimarka'da 21 yaşındaki üniversite öğrencisi genç kızın inanılmaz zayıflama hikayesi… Obez genç kız 'rollercoaster'a binmek isteyip de kovulmaktan beter edilince yaklaşık 60 kilo vererek mankenlik yapmaya başladı.

2

Her şey arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek için rollercoaster eğlence aracına görevlilerce alınmayınca başladı. Görevlilerin "burası için fazla şimansın" dediği Mathilde Broberg o an hayatının kararını verdi. Büyük bir azimle 126 kilodan 64 kiloya düştü.

3

Zayıflamak için çikolata, şeker, kek, cips, makarna ve ekmeği hayatından tamamen çıkardı.

4

Spora başladı ve kilo verdikten sonra sarkan derileri için operasyon geçirdi. Yaklaşık 1 yıl içinde ciddi anlamda kilo vermeye başladı ve dört yıl sonra bambaşka birine dönüşmüştü.

5

Kendisine 4 yıl önce obezite teşhisi konduğunusöyleyen genç kadın "Midem bir atın midesiyle aynı büyüklükteydi. Her gün çikolata ve tüketiyordum" dedi.

6
Zayıflamak için çay kaşığıyla yemek yemeye başladığını vurgulayan Broberg "Çay kaşığıyla yemek yiyerek bir nevi beynimi kandırıyorum. Daha çok hareket etmemi sağladığı için fazla yemişim hissiyatı veriyor" dedi.

7

Broberg'in porsiyonları ise kendi elinin hacminden fazla değil.

8

21 yaşındaki Mathilde Brobergi artık spor giyim firmaları için modellik yapıyor.

9

İşte genç kadının şaşırtıcı değişimini anlatan yemek tercihleri ile eski ve yeni fotoğraflarından bazıları...

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika 'Çok şişmansın' Diyerek Trene Alınmayınca 60 Kilo Verdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement