Çökmüş Çenesi Yüzünden Bu Haldeydi Şimdi Modellik Teklifleri Yağıyor - Son Dakika

Çökmüş Çenesi Yüzünden Bu Haldeydi Şimdi Modellik Teklifleri Yağıyor

06.08.2018 15:27

Doğuştan çökmüş bir çeneyle dünyaya gelen Wijitpraphorn Punbu'nun hayatı Tayland'da yayınlanan bir televizyon yarışmasını kazanmasıyla tamamen değişti. 19 yaşındaki Koreli kız yarışmayı kazanırsa ücretsiz estetik operasyonlarla ödüllendirilecekti.

1
Genç kız için bu sadece estetik bir sorun değildi. Çenesindeki ve dişlerindeki sorunlar onun uykusunda nefes almasını da engelliyordu. Aşırı horlama, yeme sorunları ve ciddi sindirim sıkıntıları yaşıyordu. Genç kızın rüyası gerçek oldu ve yarışmayı kazandı.
2
Tayland'da bir dizi estetik operasyon geçiren genç kız 3 ay ailesinden ayrı kalma pahasına ve acı dolu ameliyat prosedürlerine dayandı. Sonuç ise inanılmazdı.
3
Pundu ameliyatlar ardından tanınmayacak kadar değişti.
4
Kendine güveni artan Pundu son haliyle ilgili şunları söyledi: "Hepsi buna değdi. Sonuçta, güzel olmak istemediğini söyleyen kimse yoktur.
5
Operasyonlar yapılıncaya kadar üzgün ve yalnız bir hayat yaşadım, insanlar bana hayatım boyunca ya gülerek yada acıyarak baktılar. Ama artık hepsi geride kaldı."
6
Pundu'nun hayatı sadece yüzünün değişimiyle sınırlı kalmadı. Genç kadına ülkesinden ve Tayland'dan modellik teklifleri yağıyor.

7
Genç kız şimdiden kameralara alışmış gibi görünüyor.

Son Dakika Çökmüş Çenesi Yüzünden Bu Haldeydi Şimdi Modellik Teklifleri Yağıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı