Çöpçatan sitesinde tanıştığı genci cinsel ilişki oyuncağıyla boğarak öldürdü! - Son Dakika

Çöpçatan sitesinde tanıştığı genci cinsel ilişki oyuncağıyla boğarak öldürdü!

13.12.2019 15:56

Avustralya'da yaşanan korkunç olayda çöpçatan sitesinde tanışıp buluştuğu kişiyle cinsel ilişkiye giren 20 yaşındaki kadın, 24 yaşındaki adamı cinsel ilişki oyuncağı ile boğarak öldürdü.

1
İnternet üzerinden tanıştığı adamla cinsel ilişkiye giren Jamie Lee Dolheguy, soğukkanlılıkla işlediği cinayeti itiraf etti. Mahkemeye çıkarılan kadın, kendine ait cinsel ilişki oyuncağının şarj kablosuyla partneri Maulin Rathod'u öldürdüğünü söyledi.
2
Avustralya'nın popüler çöpçatan sitesi Plenty of Fish'ten tanıştığı 24 yaşındaki Maulin Rathod'u öldürmekle suçlanan 20 yaşındaki Jamie Lee Dolheguy mahkemede ön duruşmaya çıkartıldı.
3
Köle fantezisini kabul etti
Köle fantezisini kabul etti
İnternet üzerinden tanıştığı Rathod ile mesajlaşan Dolheguy, ikilinin cinsel ilişki sırasında "köle fantezisi" başta olmak üzere birçok konuda anlaştıktan sonra buluştuklarını belirtti.
4
Melbourne'de yaşayan Dolheguy, 2018'in son günlerinde mesajlaştıktan sonra Hint asıllı Rathod'ı evine davet ettiğini söyledi.
5
Jamie Lee Dolheguy, kişilik bozukluğu sebebiyle cinayeti işlediğini iddia etti.
6
Polis sorgusu sırasında kaydedilen ifadelerinde Dolheguy, "Eve geldiğinde onu yatak odasına çağırdım. Boğarak nefessiz bırakma fantezisi konusunda yeni şeyler öğrenmekten dolayı mutluydu. Ona evden çıkma izni vermeyeceğimi söylediğimde, bunun kendisi için bir problem olmadığını söyledi" diye konuştu.
7
Soğukkanlılığı pes dedirtti!
Soğukkanlılığı pes dedirtti!
Daha sonra fantezi için kostüm giydiğini söyleyen Dolheguy, "Ona, 'Ellerim boğazına ne kadar yakın. Eğer boğazını böyle sıkıca sıksam ne olur? Beni engelleyecek kadar güçlü müsün' diye sordum. O da güçlü olduğunu söyleyince yaptık" dedi. 20 yaşındaki Dolheguy, daha sonra Rathod'un, boğazını sıktığını belirtti ve onu boğazlarken bir yandan da bacaklarıyla da talihsiz adamın hareket etmesinin önüne geçtiğini söyledi.
8
Cani katil, talihsiz adamın ölmeden önce, "Eğer canımı yakmayacaksan boğazımı sıkabilirsin" dediğini ileri sürdü.
9
İtirafı sırasında Dolheguy, "Daha sonra vibratörümün şarj kablosunu alarak boynuna doladım. Bu sırada kulağına, 'Her şey iyi olacak. Her şey bitecek' diye fısıldadım" dedi.
10
İnternet aramaları kan dondurdu!
İnternet aramaları kan dondurdu!
Dolheguy bilgisayarında da en son, "Bu akşam eğlencesine birini öldüreceğim" ve "Bu gece birisini öldüreceğim" diyerek arama yaptığını söyledi. Öte yandan bilgisayarı inceleyen polisler zalim kadının "10 adımda cinayetten kurtulma yolu" başlığının olduğu bir internet sitesine girdiğini de belirledi. Kişilik bozukluğu olduğu tespit edilen kadın, "Benim kötü tarafım cinayeti işledi. Birini öldürebileceğimden emin olmak için bu cinayeti işledim" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Çöpçatan sitesinde tanıştığı genci cinsel ilişki oyuncağıyla boğarak öldürdü! - Son Dakika


Advertisement