Çöpten Topladıklarıyla Ev İnşa Etti! - Son Dakika

Çöpten Topladıklarıyla Ev İnşa Etti!

3 yıl önce

İngiltere'de yaşayan Angus Carnie, kısa süre önce beyninde bir tümör olduğunu öğrendi. Gördüğü bir tedavinin ardından iyileşen ve zor bir dönemi atlatmayı başaran Carnie, McDonald's restoranlarından topladığı kartonlar ve diğer bulduğu çöplerle bir ev inşa etmeyi başardı!

1
İngiltere'de yaşayan Angus Carnie, kısa süre önce beyninde bir tümör olduğunu öğrendi.

2
Gördüğü bir tedavinin ardından iyileşen ve zor bir dönemi atlatmayı başaran Carnie, McDonald's restoranlarından topladığı kartonlar ve diğer bulduğu çöplerle bir ev inşa etmeyi başardı!

3
İngiliz adam hastalığının ardından doğa ile barış içinde bir hayat yaşamaya karar verdi. Hastalığı onu tüketmişti...

4
Doğa ile barışık bir evi sıfırdan inşa etmeye karar verdi. Bu yüzden çöpleri karıştırıp işine yarıyan malzemeleri evin inşasında kullanılmak üzere bir kenara ayırdı..

5
Kullanılmış çarşafları, McDonald restonanından artan kartonları ve diğer aslında 'gereksiz', ancak evin inşası için gerekli şeyleri bir araya getirdi.

6
Carnie, evi inşa etmek için hastane yatağı yapımında kullanılan plastik ve demir blokları kullandı.

7
Carnie'in oluşturduğu ev doğa dostu olduğu için Carnie'nin belediyeye vergi ödeme yükümlülüğü de ortadan kaldırılmış...

8
Carnie, evi inşa ettikten sonra beyin tümörüyle mücadele ettiği günleri, bu hastalığı nasıl yeniğini ve kendisine doğa dostu bir evi inşa etme kararını nasıl aldığına ilişkin bir kitap yazdı.

9
Ev, Carnie'ye 15 bin sterline (68 bin TL) mal oldu.

10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 07.06.2017 09:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri