Son Dakika Haberleri: Coster: Kate Sevişirken Vücudumu Morarttı

Coster: Kate Sevişirken Vücudumu Morarttı

6 yıl önce

1
Ünlüler bazen rol aldıkları filmlerin tanıtım çalışmaları sırasında samimi itiraflarda bulunuyorlar. Bunun son örneği de yakışıklı aktörün katıldığı bir TV programında yaşandı.
2
Aktör Nikolaj Coster- Waldau, başrollerini Cameron Diaz, Kate Upton ve Leslie Mann ile paylaştığı The Other Woman filminin sevişme sahnesinde yaşananları canlı yayında anlattı.


3
Chelsea Handler'ın sunduğu sohbet programına katılan Coster- Waldau, Kate Upton ile kamera karşısına geçtiği sevişme sahnesinde bedeninde morluklar meydana geldiğini söyledi.
4
43 yaşındaki aktör o sahneden sonra oluşan morlukların fotoğraflarını da programda gösterdi.


5
Coster Waldau'nun bedenindeki morlukların fotoğrafını gören Handler "Aman Tanrım." diye tepki gösterdi. Aktör de bunun üzerine "Ne güzel, öyle değil mi?" diye cevap verdi.
6
Coster Waldau'nun bedenindeki morlukların fotoğrafını gören Handler "Aman Tanrım" diye tepki gösterdi. Aktör de bunun üzerine "Ne güzel, öyle değil mi" diye cevap verdi.


7
Coster- Waldau, Kate Upton'dan kalan bazı izlerin hala tam olarak iyileşmediğini de sözlerine ekledi.


8
İşin ilginç yanı ters giden bu sevişme sahnesinin filmde yer almaması.


9
Yönetmen Nick Cassavetes, söz konusu sahneleri montaj sırasında filmden çıkarmış.


10
Komedi tarzındaki The Other Woman, evli olduğu halde eşini seri halde aldatan bir adamın öyküsünü anlatıyor.


11
Adamın sevgilisi olan genç kadın, onun evli olduğunu öğrenince hemen karısına ulaşır. İki kadının konuşmaları sırasında adamın bir başka sevgilisi daha olduğu ortaya çıkar.


12
Filmin bundan sonrası ise bu üç kadının ittifak halinde adamdan intikam almaya çalışmasına odaklanır.
13
Haber Yayın Tarihi : 12.04.2014 02:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tarih Tekerrür Etti! 50 Yıl Önce İnönü de Yaşadı 2019 Yılının En Az Yakan 20 Otomobil Modeli Çılgın Bediş'in Banu'su Bakın Şimdi Ne Yapıyor! Eski Sevgiliden Bomba İtiraf: Angelina Cinsel İlişki Bağımlısıydı! Seda Sayan, Canlı Yayında Yüzünü Gerdirdi!