Courtney Stodden'in "Bıyık"ları Dalga Konusu Oldu - Son Dakika

Courtney Stodden'in "Bıyık"ları Dalga Konusu Oldu

09.04.2017 10:44

Babası yaşındaki oyuncu Doug Hutchison ile yaptığı evlilik ve boşanmasıyla kendine gösteri dünyasında isim yapan Courtney Stodden'in katıldığı bir partide poz verirken kendisinden çok dudağının üstündeki tüyleri dikkat çekti.

1
Celebrity Big Brother (Biri Bizi Gözetliyor), Couples Theraphy gibi televizyon şovlarında da kamera karşısına geçen 22 yaşındaki Stodden, açık renk bir etek ve bluz giydiği gecede fotoğrafçılara bol bol poz verdi.

2
Tepeden tırnağa çekici bir görünüm sergileyen Courtney Stodden'ın unuttuğu bir ayrıntı vardı: Dudaklarının üst kısmına gereken özeni göstermemiş ve epilasyon yaptırmamıştı. Kimsenin bunu fark etmeyeceğini düşünse de pek öyle olmadı.

3
Güçlü objektiflere ve dikkatli gözlere sahip fotoğrafçılar bunu görüntüledi.

4
Courtney Stodden, 2011 yılında şu anda 56 yaşında olan oyuncu Doug Hutchison ile evlendi. Çift, bir dargın bir barışık evliliklerini geçen yıla kadar sürdürse de sonunda yollarını tamamen ayırdı.

5
6
7
8
9

Son Dakika Courtney Stodden'in 'Bıyık'ları Dalga Konusu Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı