Son Dakika Haberleri: Cristiano Ronaldo Çıldırttı

Cristiano Ronaldo Çıldırttı

12 yıl önce

1
Brezilya, Çarşamba günü Portekiz'i 6-2'lik skorla geçti. Maçın üzerinden epey zaman geçmesine rağmen yankıları devam ediyor. Brezilyalı oyuncular Manchester United'ın da formasını giyen Cristiano Ronaldo'yu 'kötü niyetli ve geveze' olarak nitelendirdiler.


2
Manchester United'ın idol futbolcusu Tiago Silva'nın bacağını kırmaya teşebbüs etmekle suçlanırken Silva, 'Kötü niyetli birisi. Havaya sıçramasaydım bacağımı kıracaktı.' dedi.


3
Silva Ronaldo'nun hazımsız olduğunu bunun nedeni olarak ise de, 'Oyunun tamamında etkisiz hale getirdik ve sinirlendi. Bana kasıtlı girdi daha sonra da özür diledi ancak özürünü kabul etmedim' şeklinde konuştu.

4
5Haber Yayın Tarihi: 22.11.2008 09:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!