Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor - Son Dakika

Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor

28.02.2021 16:14

Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez verdiği röportajda, Portekizli futbolcuyla olan özel hayatına dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Çocuklardan dolayı Ronaldo ile daha az zaman geçirdiklerinden dert yanan Rodriguez, buna rağmen annelik duygusunun ağır bastığını söyleyerek 5. çocuğu istediklerini dile getirdi.

1
Daha önce yaptığı açıklamalarda 5 ve daha fazla çocuk için net ifadeler kullanmaktan kaçınan güzel model, "Şu an 4 çocuğumuz var ve 5. çocuğu dört gözle bekliyoruz. Ronaldo ile geçirdiğim her an benim için çok değerli" dedi.
2
"Çocuklar büyüdükçe Cristiano ile kendimize çok az zaman ayırabiliyoruz" diyen Rodriguez, "Bu nedenle daha fazla çocuk istemiyorduk ancak annelik duygusu her zamankinden daha baskın geliyor."
3
"Bunları düşününce şu an çocuk sayımızın artmasını istiyoruz" ifadelerini kullandı.
4
Ailesine olan düşkünlüğüne vurgu yapan 26 yaşındaki model, "Aile benim için her şeyden önce gelir."
5
"O yüzden çocuklar ve Ronaldo benim için ilk sıradadır. Onlara çok iyi bakıyorum. Kalbimde hapsoldular, aşkla dolular" şeklinde konuştu.
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi