Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez'in yüzük paylaşımı evlilik dedikodularını yeniden alevlendirdi - Son Dakika

Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez'in yüzük paylaşımı evlilik dedikodularını yeniden alevlendirdi

Juventus forması giyen Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez'den dikkat çeken bir paylaşım geldi. Instagram hesabından cesur bir poz paylaşan Rodriguez'in parmağındaki yüzük takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

1
Yıllardır birlikte olan Cristiano ve Georgina çiftinin evlilikleriyle ilgili çeşitli söylentiler çıkmış fakat sevgili kalmaya devam etmişlerdi. Georgina Rodriguez, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımıyla yine çok konuşuldu.
2
Yıldız futbolcu Ronaldo, haftasonu Juventus'la maça çıktıktan sonra sevgilisi Georgina ile 128 milyon TL'lik yat tatiline çıktı.
3
Georgina'nın İnstagram hesabından parmağındaki devasa yüzüğü göstererek paylaşım yapması ise evlilik söylentilerinin başlamasına neden oldu.
4
Bu fotoğraf üzerine Ronaldo'nun Arjantinli sevgilisine evlilik teklif ettiği iddia edildi.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev gök taşı çarptı, dünyadaki hayat bir anda yok oldu! Meksika'nın doğal hazineleri: Cenoteler Kim der 45 yaşında diye! Pınar Altuğ fit vücuduyla genç kızlara taş çıkartıyor Turuncu bikinisiyle dağa çıkan genç milyarder Kylie Jenner manzaraya hayran kaldı: Gerçek olamaz! Kamp güzeli Simge! Sarı bikinisiyle hamakta poz verdi Sosyal medya kullanıcıları işin içinden çıkamadı! Hangi zebra kameraya bakıyor?