Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada - Son Dakika

Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada

21.10.2019 14:00

'Cüce Bridget' lakabıyla tanınan Cheryl Murphy isimli direk dansçısı, aldatıldığını öğrenince sevgilisini bacağından bıçaklamıştı. Murphy'nin, bu saldırıyı önceden planladığı ortaya çıktı.

1
Aynı zamanda cinsel içerikli film yıldızlığı da yapan 38 yaşındaki Bridget, sevgilisini başka bir kadınla yatakta basınca gözü döndü. Erkek arkadaşını bacağından bıçakladı.
2
'Cüce Bridget'' sahne adıyla bilinen Cheryl Murphy isimli direk dansçısı, geçtiğimiz günlerde kendisini aldatan sevgilisini bıçakladığı için Las Vegas'ta tutuklanmıştı.
3
Erkek arkadaşı bu olaydan hafif yaralanmayla kurtulurken Bridget gözaltına alınıp kefaretle serbest bırakılmıştı.
4
Saldırıyı önceden mi planladı?
Saldırıyı önceden mi planladı?
Yeni bir iddiaya göre 'Cüce Bridget', sosyal medya hesabından sevgilisinin kendisini aldattığını öğrendi ve zaman kaybetmeden sevgilisinin evinin yolunu tuttu.
5
Yani bu aniden gelişen bir şey değildi ve 'Cüce Bridget' sevgilisinin evine aslında suç işlemek amacıyla girdi. İddiaya göre striptizci, saldırıyı çoktan planlamıştı.
6
Eğer ki bu iddia kanıtlanırsa ünlü striptizci, parmaklılar ardında 15 yıl yatabilir.
7
8
Hollywood yıldızları Samuel L. Jackson ve Colin Farrell ile birlikte S.W.A.T. filminde de rol alan "Cüce Bridget" lakaplı Cheryl Murphy, yetişkin filmleri kariyerine 20 yıl önce başlamıştı.
9
10
Bugüne kadar 50'den fazla filmde rol alan Murphy, 2010 yılında Rihanna'ya kucak dansı yapmıştı.
11
12

Son Dakika Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Güzel oyuncu Mari Cielo Pajares'ten cinsel ilişkiye girdiği futbolcu ile ilgili olay yorum: Solucana benziyordu Cinsel ilişkiye girdiği doktoru akılalmaz şekilde öldüren kumarbaz hemşire, idam cezasına çarptırıldı 2020'nin tartışma yaratan 15 yaşındaki güzellik kraliçesi Melisa İmrak, eleştiriler sonrası sessizliğini bozdu Şark Bülbülü'nün utangaç güzeli Hatice son haliyle hayran bıraktı! İşte efsane oyuncuların yıllar içindeki değişimi Evli adam, tek gecelik ilişki yaşadığı genç kadını arabaya bağlayıp yakarak öldürdü