Son Dakika Haberleri: Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada

Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada

22 gün önce

'Cüce Bridget' lakabıyla tanınan Cheryl Murphy isimli direk dansçısı, aldatıldığını öğrenince sevgilisini bacağından bıçaklamıştı. Murphy'nin, bu saldırıyı önceden planladığı ortaya çıktı.

1
'Cüce Bridget'' sahne adıyla bilinen Cheryl Murphy isimli direk dansçısı, geçtiğimiz günlerde kendisini aldatan sevgilisini bıçakladığı için Las Vegas'ta tutuklanmıştı.
2
Aynı zamanda cinsel içerikli film yıldızlığı da yapan 38 yaşındaki Bridget, sevgilisini başka bir kadınla yatakta basınca gözü döndü. Erkek arkadaşını bacağından bıçakladı.
3
Erkek arkadaşı bu olaydan hafif yaralanmayla kurtulurken Bridget gözaltına alınıp kefaretle serbest bırakılmıştı.
4
Saldırıyı önceden mi planladı?
Saldırıyı önceden mi planladı?
Yeni bir iddiaya göre 'Cüce Bridget', sosyal medya hesabından sevgilisinin kendisini aldattığını öğrendi ve zaman kaybetmeden sevgilisinin evinin yolunu tuttu.
5
Yani bu aniden gelişen bir şey değildi ve 'Cüce Bridget' sevgilisinin evine aslında suç işlemek amacıyla girdi. İddiaya göre striptizci, saldırıyı çoktan planlamıştı.
6
Eğer ki bu iddia kanıtlanırsa ünlü striptizci, parmaklılar ardında 15 yıl yatabilir.
7
Hollywood yıldızları Samuel L. Jackson ve Colin Farrell ile birlikte S.W.A.T. filminde de rol alan "Cüce Bridget" lakaplı Cheryl Murphy, yetişkin filmleri kariyerine 20 yıl önce başlamıştı.
8
Bugüne kadar 50'den fazla filmde rol alan Murphy, 2010 yılında Rihanna'ya kucak dansı yapmıştı.
9
10
11
12



Haber Yayın Tarihi: 21.10.2019 02:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!