Cumbul'un Doğum Gününden Kareler - Son Dakika

Cumbul'un Doğum Gününden Kareler

11.11.2010 10:39

1
Ünlü oyuncuyu İstanbul Nişantaşı'nda kuzeni Can Alkan'la geldiği doğum günü partisinde dostları yalnız bırakmadı. Partide 'Sarı Gelin' türküsünü söyleyen Cumbul 'Yaşlanıyorum galiba" dedi

2
Meltem Cumbul, 40'ıncı yaş gününü Nişantaşı'ndaki Zihni Bar'da kutladı. Doğum günü partisi akşam saat 21.00'de caz müziğiyle başlarken, ilerleyen saatlerde ellerine mikrofon alan ünlüler türkü de söyledi. Cumbul da eline mikrofonu alarak 'Sarı Gelin' isimli türküyü seslendirdi. Parti sabaha karşı 05.00'de son buldu.
3
Partiye gelen konukların arasında bulunan oyuncu Olgun Şimşek'in yarattığı tatsızlık ise gecedeki eğlenceye gölge düşüremedi. Aşırı derecede alkollü olan Şimşek, gecede sahne alan gruba türkü söylemek istediğini ve müziği kesmeleri gerektiğini söyledi.
4
Ancak grubun şarkıya devam etmesiyle çılgına dönen Şimşek, ortalığı birbirine kattı. Etrafa küfürler savurarak müzik grubunun üstüne yürüyen Şimşek, güçlükle engellendi.
5
Partiye Yavuz Bingöl, Arda Turan- Sinem Kobal, Ebru Akel, Nehir Erdoğan, Selçuk Yöntem, Özkan Uğur, Zeyno Gönenç, Ece Sükan-Ediz El Hadef, Yonca Evcimik, Nejat İşler- Berrak Tüzünataç ve Gürgen Öz katıldı.
6
Gecenin finalinde mekândan kuzeni ile ayrılan Cumbul'un oldukça keyifli olduğu da gözlendi. "Artık 40 oldum. Yaşlanıyorum sanırım" diyen Cumbul, Olgun Şimşek olayıyla ilgili olarak ise, " Gördüğünüz üzere hiçbir şey yok. Çok güzel bir partiydi. Hepimiz arkadaşız" dedi. Cumbul daha sonra bir grup arkadaşıyla beraber gittiği evinde partiye devam etti.

7
Nejat İşler ile barışarak aşklarına kaldıkları yerden devam eden Berrak Tüzünataç, geceliği anımsatan saten kırmızı elbisesiyle göz kamaştırdı. Aşk ve Ceza'da rol almaya başlayan manken-oyuncu Ahu Yağtu da partiye katılanlardan biriydi. Yalnız geldiği partiden 'Melekler Korusun' dizisiyle adını duyuran Serkan Altunorak ile ayrılan Yağtu, kafalarda soru işareti bıraktı.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

YORUMLAR
500

Son Dakika Cumbul'un Doğum Gününden Kareler - Son Dakika


Advertisement