Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı, Bakın 6. Torununun İsmini Kim Koymuş?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı, Bakın 6. Torununun İsmini Kim Koymuş?

3 yıl önce

1
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 6'ncı kez dede oldu. Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve damadı Selçuk Bayraktar ilk çocuklarını kucaklarına aldılar.

2
İstanbul'da cuma namazı sonrası camiden çıkarken soruları yanıtlayan Erdoğan, gazetecilere çocuk sahibi olmaları tavsiyesinde bulunurken, 6. kez dede olması nedeni ile duygularını da paylaştı.

3
Erdoğan, 6. torununa 'Canan Aybüke' ismini kızı ve damadının verdiğini açıkladı.

4
Erdoğan, "Canan Aybüke, adını kızım koydu. Eşiyle beraber. Çok tatlı, hoş ve altıncı torunum. Allahıma dua ediyorum, ya Rabbi bunların sayısı daha da çoğalsın. Milletçe sayımızın yükselmesi lazım. Darısı sizin de başınıza, hem evlat olarak hem de torun olarak" dedi.

5
Berat ve Esra Albayrak çiftinin üç çocuğu bulunuyor. Sadık Eymen ailenin en küçük üyesi. Sadık Eymen'in Ahmet Akif (10) ve Mahinur (7) adlı iki kardeşi bulunuyor.

6
Berat ve Esra Albayrak çiftinin üç çocuğu Sadık Eymen geçen yıl ilk kez kameralarla tanışmış o an objektiflere böyle yansımıştı.

7
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diğer iki torunu ise Bilal ve Reyyan Erdoğan'ın çocukları Ömer Tayyip (10) ve Ali Tahir (3).Haber Yayın Tarihi: 18.08.2017 04:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!