Cumhurbaşkanı Gül Grip Oldu, Programı İptal Edildi (2) - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Gül Grip Oldu, Programı İptal Edildi (2)

27.10.2013 16:24

Grip olduğu için bugünkü programını iptal eden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri'nin merkez Melikgazi İlçesi Eğribucak Mahallesi Gül Sokak'taki babası Ahmet Hamdi Gül'e ait bağ evinde saat 15.00'e kadar dinlendi.

1
Soğuk algınlığı nedeniyle rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Gül, tün programları iptal ederek dinlenmeye çekildi.
2
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün bugün Kayseri'de yapması planlanan programları soğuk algınlığı nedeniyle iptal edildi.
3
Bugün hayırseverler için Erciyes Tekir Yaylası'nda düzenlenecek ödül törenine katılması ve ardından "Kayseri Evleri"ni ziyaret etmesi beklenen Gül'ün, soğuk algınlığı yaşadığı öğrenildi.
4
Rahatsızlığı nedeniyle bir süre Kayseri'de istirahat edecek olan Gül'ün, öğleden sonra Ankara'ya hareket etmesi bekleniyor.
5
Konuya ilişkin bir açıklama yapan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız,"Cumhurbaşkanımızın ciddi bir rahatsızlığı yok. Ancak kendisi grip ve soğuk algınlığı rahatsızlığı nedeniyle etkilendi. Erciyes dağı yüksek olduğu için kot farkından dolayı kulakları etkilenmesin diye programı iptal edildi. Endişelenecek bir durum yok " dedi

Son Dakika Cumhurbaşkanı Gül Grip Oldu, Programı İptal Edildi (2) - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

YouTube sevdası öldürüyordu! Hareket eden trenin üzerinden raylara düşen çocuğun bacakları koptu Ünlü oyuncu Armie Hammer'la ilgili eski sevgilisinden kan donduran iddia: Kaburgalarımı kırıp mangal yapmak istedi Bu iddia ortalığı karıştırır! Can Yaman'la sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıkan Diletta Leotta eski sevgilisini kıskandırıyor Kibariye'nin torunundan ilk fotoğraf geldi! Hık demiş dedesinin burnundan düşmüş Cesur pozlarıyla gündem olan güzel golfçü, "Göğüslerin çok büyük" mesajına isyan etti