Son Dakika Haberleri: Cumhuriyet Bayramı Töreninde Başörtülü Sunucu

Cumhuriyet Bayramı Töreninde Başörtülü Sunucu

6 yıl önce

Kütahya'nın Tavşanlı İlçesi'nde Kaymakamlık tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı töreninin sunuculuğunu başörtülü Hilal Öztürk yaptı.

1
Kütahya'nın Tavşanlı İlçesi'nde Kaymakamlık tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı törenlerinin sunuculuğunu başörtülü olan Türkçe öğretmeni Hilal Öztürk yaptı.
2
Tavşanlı'da Cumhuriyet Bayramı törenleri, Cumhuriyet Meydanı'nda yapıldı.
3
Törene Kaymakam Numan Hatipoğlu, İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ömer Turan, bir süre önce Saadet Parti'den istifa ederek Ak Parti'ye geçen Belediye Başkanı Mustafa Güler ile çok sayıda kişi katıldı.
4
Törenin sunuculuğunu ise başörtülü olan Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu'nda görevli Türkçe öğretmeni Hilal Öztürk ile eşi Tavşanlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Uğur Öztürk birlikte yaptı.
5

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Akrabalıklarıyla Şaşırtan Ünlüler İki Ülkenin Sınır Çizgisi Bu Otelin Ortasından Geçiyor! İşte En İlginç Sınır Noktaları! Yurdum İnsanından Süper İcat: Doğalgaz Faturasını Düşüren Don! Sadece Kulaklarını Deldirmek İstemişti Başına Gelmeyen Kalmadı! Konya'nın Yöresel Lezzetlerinden Olan Akide Şekeri Turistlerin Yoğun İlgisi İle Karşı Karşıya!