Son Dakika Haberleri: Cumhuriyet Bayramı Töreninde Başörtülü Sunucu

Cumhuriyet Bayramı Töreninde Başörtülü Sunucu

5 yıl önce

Kütahya'nın Tavşanlı İlçesi'nde Kaymakamlık tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı töreninin sunuculuğunu başörtülü Hilal Öztürk yaptı.

1
Kütahya'nın Tavşanlı İlçesi'nde Kaymakamlık tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı törenlerinin sunuculuğunu başörtülü olan Türkçe öğretmeni Hilal Öztürk yaptı.
2
Tavşanlı'da Cumhuriyet Bayramı törenleri, Cumhuriyet Meydanı'nda yapıldı.
3
Törene Kaymakam Numan Hatipoğlu, İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ömer Turan, bir süre önce Saadet Parti'den istifa ederek Ak Parti'ye geçen Belediye Başkanı Mustafa Güler ile çok sayıda kişi katıldı.
4
Törenin sunuculuğunu ise başörtülü olan Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu'nda görevli Türkçe öğretmeni Hilal Öztürk ile eşi Tavşanlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Uğur Öztürk birlikte yaptı.
5

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel Yıldızın Yardım Gecesine Giydiği Dekolte Ağızları Açık Bıraktı Prens Harry'nin Parmağından Çıkarmadığı Yüzüğün Sırrı Ortaya Çıktı! Dans, Dövüş, Kostüm Ne Ararsan Burada! Dünyanın En Çılgın Müzik Festivalinden Kareler Ünlü Futbolcunun Sevgilisinden İlginç İtiraf: En Büyük Hobim Soyunmak Bu Eve Girmek Yürek İster! 2 Bin Ölünün Olduğu Mumya Evine Akın Ediyorlar