Cüneyt Arkın Neden Ölmek İstedi? - Son Dakika

Cüneyt Arkın Neden Ölmek İstedi?

21.10.2011 17:27

Jean Claude Van Damme'ın da bulunduğu Saba Tümer'in programında yaşamak istemediğini açıklayan Cüneyt Arkın'ın açıklamasının tamamı foto galeri sayfamızda... Cüneyt Arkın, Saba Tümer'le Bugün programında, kendi kuşağının ve kendisinin artık yaşamasının anlamı olmadığı açıklamalarında bulundu.

1
'Saba Tümer'le Bugün' programına katılan Jean Claude Van Damme, Cüneyt Arkın ile karşılaştı.

Cüneyt arkın programda ayrıca "Artık yaşamak istemiyorum" açıklamasını neden yaptığını da anlattı.

2
"Artık yaşamak istemiyorum derken sadece kendimle ilgili söylemedim. Bizim kuşak Oyuncuları için de aynı şeyi söylüyorum.
3
Biz para ve şöhretin kıymetini bilemedik. Hele o karakter Oyuncuları o günlerde setlere minibüslerle, otobüslerle gittiler yahu.
4
O çok tehlikeli filmlerde ben 150 - 200 bin arası alırken arabeskçiler bir filmden milyonlar alıyorlardı."
5
Cüneyt Arkın açıklamalarını şöyle sürdürdü;

6

"Benim babam köylüydü. Ben 2 kuruş kazansam 1 kuruşunu kenara koyardım. Ama hastalık işin içine girince her şey değişiyor. Tabi bir de işsizlik bütün birikimi yok ediyor. İnsanlara yük olmak çok korkunç bir şey.

7
Eli ayağı tutmuyor, bilinci yerinde olmayan bir insan haline gelmek istemiyorum.

Ben doktorluk yaparken bir hastanın karısı vallahi yanımda dua ediyordu ölsün diye.

8
Ben o hale gelmek istemiyorum. O hale gelirsem de yaşamak istemem. Hastalığım dönemimde Betül benden daha çok acılar çekti.
9
Şimdi yaşlanacağım, yatalak olacağım, Betül yine bana bakacak. Ben böyle yaşamak istemiyorum.
10
Bazı insanları görüyorum, boş boş bakıyorlar yattığı yerden. Dünya ne tatlarla dolu. Hayatın her saniyesi çok kıymetli.

11
Ama sen hiçbirini yaşayamıyorsun. Yattığın yerde hiç bir şeyden haberin olmuyor, ne acı. Babam derdi ki iki gün yatak üçüncü gün toprak.
12
Hakikaten iki gün yattı üçüncü gün hayatını kaybetti. Ben de aynı şekilde düşünüyorum. "
13
Maddi anlamda sıkıntı yaşamadığını söyleyen Cüneyt Arkın, "Çok şükür param var. Maddi sıkıntı yaşamıyorum. Biz çok mütevazı bir hayat yaşayan insanlarız.
14
Ama ileride ne olacak? Ben ilerisini düşünüyorum. Farz edin ki 80 yaşıma kadar yaşadım. Evi satamıyoruz. Ben Betül'ü düşünüyorum. Kadın bir rahat edemedi yahu." dedi.
15
Ünlü aktör Levent'teki evinin SİT alanı olarak ilan edildiğini söyleyerek şöyle konuştu; "Oturduğum evi alabilmek için 10 yıl boyunca çalıştım. Bu evi yaptım.
16
Ancak SİT alanı ilan edildi. Ben çok acılar çektim. Aklıma geliyor da sofradan doymadan kalkardık. Çoğu zaman çocuklar bana inanmıyor ama gerçekten çok yoksulluk çektik."
17
Cüneyt Arkın çocukları için "Onlar benim bedenim, ruhum, gözlerim, ellerim, herşeyim. İyi bir babayım." dedi.
18
19
Cüneyt Arkın Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu rolünü canlandıran Burak Özçivit'in Oyunculuğu hakkında şunları söyledi;

20
"Fiziği iyi, ama çok çalışması lazım. Ata biniyor da atla tek vücut olması lazım. Gerçekten ata binmeyi öğrendim demek için çok çalışmak lazım.
21
Bir tane at seçecek kendisine araziye çıkıp çalışacak. Bir de dizide çok Oyunculuk gerektiren sahneleri olmadı."

Son Dakika Cüneyt Arkın Neden Ölmek İstedi? - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti