Son Dakika Haberleri: Çuvallara Koydukları Köpekleri, Döve Döve Öldürdüler!

Çuvallara Koydukları Köpekleri, Döve Döve Öldürdüler!

26 gün önce

Endonezya'nın Surakarta şehrinde bulunan bir mezbahada, çuvallara sıkıştırılan köpeklerin, dövülerek öldürüldükleri ortaya çıktı.

1
Endonezya'nın Surakarta şehrinde, akılalmaz bir vahşet yaşanıyor. Solo adı verilen et fabrikasına hapsedilen binlerce köpek, çuvallara konulduktan sonra, dövülerek öldürülüyor.
2
İnsanların tüketmesi için vahşice öldürülen köpekler, kimi zaman odunlarla dövülüyor, kimi zaman bilinçleri yerindeyken boğazları kesiliyor.
3
Endonezya mezbahalarında dehşeti yaşayan köpeklerin bir kısmı sokaklardan toplanırken, bir kısmı ise mülklerden çalınıyor.
4
Masum köpekler, kirli kafeslerde ölümü beklerken, birbirlerinin ölümünü izlemek zorunda bırakılıyor. Köpeklerin havlamalarını önlemek isteyen caniler ise, hayvanların çenelerine geçirdikleri mekanizmalarla korkunç amaçlarına ulaşıyor.
5
Görüntüleri ortaya çıkaran Dog Meat-Free Indonesia örgütü, hükümeti bu kirli ticareti engellemek için göreve çağırdı.
6
Hayvanları Değiştir Vakfı'ndan Lola Webber, yaşanan dehşet verici süreç için şunları söyledi: Bu köpekler, sokaklardan toplanıyor yada insanların evlerinden çalınıyor. Kamyonet kasalarına, çuvallar içinde sıkıştırılan köpekler nefes dahi alamıyor.
7
Endonezya'nın Müslüman nüfusu, köpek etinin haram kılındığını göz önünde bulundurarak bu suça ortak olmasa da, adalarda yaşayan azınlıklar, bu köpekleri yemekten çekinmiyor.
8
Bu mezbahalarda, her gün yaklaşık bin iki yüz hayvanın katledildiği düşünülüyor.

Haber Yayın Tarihi : 25.04.2019 02:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

107 Kilo Olunca Mankenliği Bırakmıştı, Podyumlara Geri Dönüyor Denizli'de Yürekleri Ağza Getiren Kare! Bahçeye Daldı, Kafese Sıkışıp Kaldı Kadın'da Bahar'ı Deliye Döndüren Olay! Cinsel İlişki Pozları İfşa Oldu Ormandan Kaçtı, Bir Anda Mahalleyi Bastı! Ben Bilirim Yarışmasına Damga Vuran Olay! Seyit Onbaşı'yı Bilemediler