Son Dakika Haberleri: Dadı Dizisinin Küçük Tolgası Bakın Şimdi Ne Yapıyor!

Dadı Dizisinin Küçük Tolgası Bakın Şimdi Ne Yapıyor!

2 ay önce

Kenan Işık, Sinem Kobal, Gülben Ergen ve Haldun Dormen gibi birçok yıldız oyuncunun yer aldığı efsane dizi Dadı'nın küçük Tolga'sı, bakın şimdi ne yapıyor!

1
İlk bölümü 2001 yılında yayınlanan reyting rekortmeni Dadı dizisi, 7'den 77'ye herkesin gönlünü fethetmişti. Peki, Kadrosunda Kenan Işık, Gülben Ergen, Sinem Kobal ve Haldun Dormen gibi yıldız oyuncuları barındıran efsane dizinin küçük Tolga'sı Yaşar Abravaya şimdi ne yapıyor dersiniz?
2
20 Nisan 1990 yılında doğan Yaşar Abrayava, oyunculukla Kenan Işık sayesinde tanıştı.
3
İlk dizisi Sevdakondu'nun ardından Dadı dizisine dahil oldu ve eğitimine ağırlık verdiği için oyunculuğu bıraktı.
4
Şimdilerde 28 yaşında olan Abrayava, Hürriyet'e verdiği bir demeçte, ''Dizi yayınlandığında 10 yaşındaydım ve şehir tiyatrosunda çocuk oyuncuydum. Kenan Işık da genel sanat yönetmeniydi. Onun sayesinde Dadı'nın kadrosuna katıldım'' demişti.
5
Lise öğrenimini Ataşehir Lisesi, üniversite öğrenimini ise Sakarya Üniversitesi'nde tamamladı.
6
Abrayava, şimdilerde IBM'e bağlı Türk Telekom AR-GE merkezinde sistem sorumlusu olarak çalışıyor.
7
Abrayava'ya, geçtiğimiz yıllarda beyin kanaması geçiren Kenan Işık'ı ziyaret edip etmediği sorulduğunda ise ''Eşiyle çok muhabbetim yok, o yüzden ziyaretine gitmedim. İyileştiğinde mutlaka orada olacağım…'' şeklinde cevap verdi.


8
9
Haber Yayın Tarihi : 18.04.2019 03:39 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Göğsü İçeri Doğru Çökmüştü, Mucize Ameliyatla Hayatı Değişti 12 Yaşındaki Makyaj Fenomeni Doğum Gününde Kendine Son Model BMW Aldı Atatürk Tarafından Sesi Takdir Edildi, İsmet İnönü'nün Karşısında Opera Seslendirdi! İşte, Semiha Berksoy ve Yaşam Öyküsü Otomobil Motoruna Sıkışan Yavru Kedi İstanbul'dan Antalya'ya Geldi Eşe Dosta Omuz Masajı Yaptıranlar Dikkat! Sağlığınız Tehlikede