Dadı dizisinin minik Duygu'su kocaman kız oldu! Bakın şimdi ne yapıyor - Son Dakika

Dadı dizisinin minik Duygu'su kocaman kız oldu! Bakın şimdi ne yapıyor

26.10.2019 14:12

Bir döneme damga vuran Dadı dizisinde, evin en küçük bireyi olan Duygu karakterine hayat veren Gökçe Bilgebay, şimdilerde nasıl görünüyor dersiniz?

1
İlk bölümü 2001 yılında yayınlanan Dadı dizisi, kadrosunda Kenan Işık, Gülben Ergen, Haldun Dormen ve Sinem Kobal gibi birçok ünlü oyuncuyu ağırlıyordu.
2
Üzerinden yıllar geçmesine rağmen, hala eğlenceli ve sıcak sahneleriyle akıllardan silinmeyen dizinin çocuk oyuncuları, kendilerine farklı yollar çizdi.
3
Kardeşlerin en büyüğü olan Kobal, oyunculuktan hiç vazgeçmedi ve en son meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile dünyaevine girdi.
4
Ortanca kardeşi canlandıran Yaşar Abrayava, Sakarya Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra IBM'e bağlı Türk Telekom AR-GE merkezinde sistem sorumlusu olarak çalışmaya başladı.
5
Evin en küçük bireyi Duygu'ya hayat veren Gökçe Bilgebay'ın ekran macerası ise henüz 6 aylıkken, çeşitli reklamlarda oynayarak başladı. İşte Bilgebay'ın son hali...
6
Henüz bebekken şöhretle tanışan oyuncunun soyadı, o yıllarda Uzuner'di.
7
Bilgebay'a, genç bir kız olduğunda da birçok oyunculuk teklifi geldi fakat kendisini eğitime adamak istediğini söyleyerek, hepsini geri çevirdi.
8
9
Yıldızı her ne kadar Dadı'da parlasa da, öncesinde Beşi bir Yerde, Demir Leblebi ve Kuzgun dizilerinde rol almıştı.
10
11
18 yaşına basar basmaz, 17 yıldır görüşmediği babasının soyadını istemeyerek, annesinin soyadını aldı ve böylelikle Gökçe Bilgebay oldu.

12
Şimdilerde dizinin kadrosundan yalnızca erkek kardeşini canlandıran Yaşar Abravaya ile görüştüğünü söylüyor Gökçe.

13
14
15
Yeditepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun olan Bilgebay, Fransızca ve Korece eğitimleri aldı.
16
17
18
19

Son Dakika Dadı dizisinin minik Duygu'su kocaman kız oldu! Bakın şimdi ne yapıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement