Son Dakika Haberleri: ‘Dünyanın En Güzel Kızı' Büyüdü, Moda Haftasında Herkesi Büyüledi

‘Dünyanın En Güzel Kızı' Büyüdü, Moda Haftasında Herkesi Büyüledi

10 ay önce

Henüz 4 yaşındayken şöhrete kavuşan Fransız model Thylane Lena-Rose Blondeau, artık 16 yaşında. Blondeau New York Fashion Week'te dikkat çekti...

1
Henüz 6 yaşındayken moda dünyasına adım attı… Tartışmalı Fransız model, artık 16 yaşında bir genç kız! Dünyanın en güzel kızı seçilen Thylane Blondeau, New York Moda Haftası konukları arasındaydı.
2
Artık 16 yaşında bir genç kız olan Fransız model, New York Moda Haftası'nda güzelliğiyle büyüledi.
3
Leopar desenli parıltılı bir gömlek giyen güzel, koyu yeşil pantolonu ve siyah bantlı topuklu ayakkabılarıyla hem çok sade, hem de çok şıktı. Kumral saçlarını düz bir şekilde açık bırakan genç Fransız, hafif makyajıyla da doğal güzelliğini konuşturdu. Michael Kors imzalı yeşil deri bir çanta taşıyan güzel, aksesuar olarak sadece ince bir kolye kullandı.
4
Onu bu tartışmaların içine sokan, sadece 4 yaşındayken Jean Paul Gaultier için podyuma çıkması ve 6 yaşındayken Vogue Enfants için poz vermesi oldu.
5
6
7
8
9
Birçok eleştirmen tarafından bu kadar küçük bir kızın böyle bir sektörün içine sokulması ‘istismar' olarak ağır bir şekilde eleştirilse de, bu onun ‘dünyanın en güzel kızı' olarak şöhret sahibi olmasını önleyemedi.
10
11
12
Kumral model, geçtiğimiz şubat ayında, Dolce Gabbana'nın sonbahar-kış koleksiyonu için podyuma çıkmıştı.
13
Baştan aşağı Michael Kors tasarımına bürünen genç stil yıldızının görünümü 10 bin 640 dolara mal oldu.
14
Michael Kors'un defilesine katılan güzel, Nicole Kidman, Naomi Watts ve Catherine Zeta-Jones gibi yıldızlarla şovu en ön sıradan izledi.
15
Genç modelin ipek bluzunun bin 395 dolar, pantolonunun ise 695 dolar olduğu öğrenildi. Aynı zamanda 8 bin dolar değerinde timsah derisinden Michael Kors imzalı çantasını taşıyan Blondeau'nun ayakkabıları da 550 dolar değerinde.Diğer Galeriler

Fotoğraftaki Tuhaflığı Fark Ettiniz mi? Kelly Brook'un Milyon Dolarlık Kır Evi En Zekilerinin Okuduğu Üniversitenin Öğrencileri Eğlencenin Dozunu Kaçırdı Karnını Yarıp Çıkarıyorlar! Kilosu 5 Bin Eurodan Satılıyor Dünyanın En Kötü 20 Dövmesi