Son Dakika Haberleri: Daha Fazla Oyun Oynamak İçin Güzel Mankeni Terk Etmişti! Gerçeği İtiraf Etti

Daha Fazla Oyun Oynamak İçin Güzel Mankeni Terk Etmişti! Gerçeği İtiraf Etti

2 ay önce

Profesyonel e-spor oyuncusu Douglas Martin, sevgilisinden ayrılınca sosyal medyada gündem olmuştu. Yanet Garcia'dan oyunlara daha fazla zaman ayırmak için ayrıldığı iddiasıyla gündeme oturmuştu. Douglas, gerçeği açıkladı...

1
Profesyonel E-spor oyuncusu olan Douglas Martin, katıldığı turnuvaların dışında Youtube'da paylaştığı videolardan da ciddi bir gelir elde ediyor.
2
FaZe Censor adlı kanalı yöneten Martin, Temmuz ayında bambaşka bir olayla adını duyurdu. Martin'in, Meksikalı kız arkadaşı Yanet Garcia'dan oyunlara daha fazla zaman ayırmak için ayrıldığı iddiası sosyal medyanın gündemine düştü.
3
O günden bu yana kendisine sürekli alaycı mesajlar gönderildiğini söyleyen Martin, ayrılığın nedenini açıkladı. Modellik yapan ve televizyonda hava durumu sunucusu olan kız arkadaşıyla New York'a taşındıktan sonra ilişkilerinde sorunlar yaşamaya başladıklarını belirten Martin, Garcia'nın Youtube'daki videolardan kazandığı ücretlerden pay istediğini savundu.
4
Garcia'ya araba dahil birçok hediye aldığını ama genç kadının bunlarla yetinmediğini öne süren Martin, bu iddialarını Youtube'da paylaştığı videoda anlattı.
5

Ayrılık haberleriyle ünü hızla yayılan Garcia'nın bu iddialara ne cevap vereceği de sosyal medyada merak konusu oldu.
6
7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir Tost Düşünün Ki Fiyatı Bin 140 TL Bedelli Askerlik Yerleri Belli Oldu, Sosyal Medya Yıkıldı Ünlü Rapçi Instagram'da Soyundu! Bağımlılığı Nedeniyle İç Çamaşırına Yılda 15.000 TL Harcıyor Tuvaleti Bu Halde Gören Kaçıyor! Gerçek Olduğuna İnanmak İstemeyeceğiniz 10 Tasarım