Daha Fazla Yiyerek Zayıfladı! Eski Halini Gören Gözlerine İnanamıyor - Son Dakika

Daha Fazla Yiyerek Zayıfladı! Eski Halini Gören Gözlerine İnanamıyor

2 yıl önce

24 yaşındaki Mari Lewellyn daha fazla yemek yiyerek zayıflamayı başaran genç bir kadın. Zayıflama hikayesi ise onu Instagram'ın fenomenleri arasına soktu.

1
24 yaşındaki Mari Lewellyn, depresyon ve anksiyete bozukluğuyla mücadele ettiği dönemde 110 kilodan fazlaydı. Hayatı kiloları ve bozuk psikolojisi yüzünden öyle bir çıkmaza girmişti ki üniversite eğitimini bırakarak eve döndü. Eve dönünce kendini daha iyi ve güvende hissedeceğini düşünen genç kadın için işler pek de planladığı gibi gitmedi. Eve döndükten sonra psikolojisi daha da kötü bir hal alan Mari kendini yemek yiyerek rahatlatmaya çalıştı.

2
Yemek tercihleri ise pizza, kızartmalar, hamburger ve bir sürü yüksek kalorili atıştırmalıkla doluydu. Genç kadının hayatı vücut geliştirmeyle uğraşan bir adamla tanışması sonrası değişti. Kısa sürede sevgili olduğu o adam onun kendine güvenini kazanmasını sağladı.

3
ABD'ye taşınan Mari, disiplinli bir diyete başladı. Hayatından fast food'u çıkardı ve sağlıksız ürünlerle vedalaştı. Spor için de ağırlık kaldırmaya başladı. Başlangıçta tavuk ve yumurta gibi yüksek protein içeren beslenme programı uyguladı. Bu sadeye vücudundaki yağları kaybetmeye başladı. Bu sayade 1 yıldan daha kısa bir sürede 30 kilodan fazla kaybetti.

4
Bugün 70 kilo civarında olan genç kadın, yüksek miktarda kas dokusuna sahip. Daha önce aynı kiloda olduğu dönemlerde daha şişman görünen Mari, kas kütlesini arttırmasıyla son derece fit bir görünüme kavuştu.

5
Mari'nin kilo vermesi sonrası değişen sadece vücudu değil aynı zamanda hayatı oldu. Moda eğitimi alan Mari, kendi zayıflama hikayesini de bir iş kaynağına çevirdi. Instagram'da 250 binden fazla takipçisi bulunan Mari, yaptığı egzersiz videolarıyla da YouTube'un en çok izlenen fitness vloggerlarından.

6
Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarının onun gibi kilo vermek isteyen ama nereden başlayacağını bilmeyenlere umut olmasını istediğini söyleyen Mari, şöyle devam etti:

7
"Spor yaparsanız daha fazla yemek yeme şansınız olur. Ben daha fazla yemek yiyerek daha fit ve sağlıklı bir vücuda kavuştum. Artık yağdan ve proteinden zengin bir beslenme düzeni uyguluyorum...

8
Nereden başlayacaklarını bilmeyenler sadece bir spor salonuna kayıt olsunlar. Başlardaki zorluklarda pes etmesinler ve direnç bantlarını sürekli yanlarında taşısınlar."

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Haber Yayın Tarihi: 31.05.2018 01:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı Göğüs silikonu ters dönüp patlayan modelden genç kızlara uyarı: 25'ten önce sakın yaptırmayın! Karısı doğumdayken eve eskort çağıran iş adamının alem gecesi kan gölüne döndü Trans birey olduğuna kimse inanamıyor! Norveç'in Kendall Jenner'ı güzelliğiyle baş döndürüyor Amerikalı spiker Wendy Williams canlı yayında yellendi

Son Dakika Haberleri