Daha neler göreceğiz! Erkek arkadaşının babasıyla 6 ay yasak aşk yaşadı, sonrası daha fena - Son Dakika

Daha neler göreceğiz! Erkek arkadaşının babasıyla 6 ay yasak aşk yaşadı, sonrası daha fena

26.04.2021 10:30

Amerika'da yaşayan 25 yaşındaki Mackenzie Yocum isimli kadın, çocukluk aşkı olan erkek arkadaşını bırakıp erkek arkadaşının 61 yaşındaki babası Jeff Scholl ile ilişki yaşamaya başladı. Mackenzie, erkek arkadaşının babası ile altı ay boyunca gizli ilişki yaşadıktan sonra erkek arkadaşından ayrılıp sevgilisinin babasıyla olan ilişkisini duyurdu.

1
Amerika'da "Ancak filmlerde olur" dediğimiz bir olay yaşandı. 25 yaşındaki bir kadın sevgilisini bırakıp, onun 61 yaşındaki babası ile ilişki yaşamaya başladı. Üstelik bu tuhaf çift bir de çocuk yaptı. Gelin ilginç olay nasıl gerçekleşmiş bakalım.
2
İsmi açıklanmayan erkek arkadaşı ile altı yıllık ilişki sonrası nişanlanan Mackenzie, erkek arkadaşı ile yaşadığı bir sorun sonrası ağladı.
3
Bu sırada nişanlısının babası genç kadını teselli etti. Çift arasında bu yakınlaşmadan sonra ilişki başladı.

4
Erkek arkadaşının babasından bir erkek çocuk sahibi olan Mackenzie, yaptığı açıklamada en büyük pişmanlığının Jeff Scholl ile daha erken ilişki yaşamamak olduğunu söyledi.
5
Mackenzie, Jeff ile olan ilişkisini Jeff eşinden boşanan kadar gizlemek zorunda kaldı.

6
Mackenzie, son olarak eski nişanlısı ve annesinden yaşananlardan dolayı özür diledi, ama hayatta her şey olabileceği ve Jeff ile ciddi bir ilişki içinde mutlu olduklarını söyledi.
7
8
9

YORUMLAR (4)
  • Ayaz: Abd de yaşandığını iddia ettiğiniz bu olay bizim için haber niteliği taşımıyor. Ve bunu burada haber olarak servis etmenizdeki amaç nedir. Toplumu daha da ahlaksızlaştırmak mı?? Cevap Yaz 8 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Daha neler göreceğiz! Erkek arkadaşının babasıyla 6 ay yasak aşk yaşadı, sonrası daha fena - Son Dakika


Advertisement