Daha Önce Hiç Duymadığınız İkizi Olan Ünlü İsimler - Son Dakika

Daha Önce Hiç Duymadığınız İkizi Olan Ünlü İsimler

08.09.2017 07:55

Ekranlarda izlediğiniz Türk ünlülerin gerçek hayatta ikizi olduğunu biliyor muydunuz?

1
Serkan & Erkan Çayoğlu
Serkan & Erkan Çayoğlu
Kiraz Mevsimi dizisiyle hayatımıza giren yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu'nun ikiz kardeşi varmış. Kardeşiyle fiziksel olarak benzemese de ikizi Erkan ile çok iyi ilişkileri varmış.

2
Hazal Filiz & Deniz Küçükköse
Hazal Filiz & Deniz Küçükköse
Kara Sevda'nın Zeynep Soydere'si Hazal Filiz Küçükköse'nin ikizi olduğunu çoğu kişi bilmiyor. Tek yumurta ikizi olan kardeşleri birbirinden ayırt etmek çok zor.

3
Sercan & Caner Badur
Sercan & Caner Badur
Güllerin Savaşı dizisinin Cihan'ı Sercan Badur'un Caner adında bir ikiz kardeşi var. Tek yumurta ikizi olan Sercan ve Caner sık sık da karıştırılıyormuş. Hatta bir gün set arkadaşlarını da kandırmak istemiş. İkiz kardeşi gelecek, Cihan'ın kılığına girecek ve tam çekimler başladığı sırada “Ben oynamak istemiyorum” deyip seti terk etmiş.

4
Öykü & Ezgi Karayel
Öykü & Ezgi Karayel
Öykü Karayel de ikiz kardeşi olan ünlülerden. Karayel'in ikizi Ezgi, çok fazla göz önünde olmayı tercih etmiyor.

5
Öykü Karayel, bir röportajında kendi tanınırlığı yüzünden ikizinin zor anlar yaşadığını anlatmıştı.

6
İkiz kardeşiyle çok benzediği için Ezgi Karayel'in gittiği yerlerde kendisi sanıldığını söyleyen Karayel "Kardeşim her ne kadar "ben o değilim" dese de kimse inanmıyor" diye konuşmuştu.

7
Bensu & Bedirhan Soral
Bensu & Bedirhan Soral
Oyuncu Bensu Soral'ın bir tesadüf eseri şöhreti yakalayan Hande Soral'ın kardeşi olduğunu artık bilmeyen kalmadı.

8
Ama Soral Ailesi'nde Hande ve Bensu'dan başka bir oyuncu daha var. O da Bensu Soral'ın ikizi Bedirhan Soral. Merve Taşkan Oyunculuk Atölyesi'nde eğitim gören Bedirhan Soral, aynı zamanda Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde de okuyor.

9
Soral Kardeşler içinde adını ilk duyuran Hande Soral oldu. Seyirci olarak gittiği Komedi Dükkanı programında keşfedilen Hande Soral, bir anda kendini Küçük Kadınlar diizisinin setinde buldu. Bu yapımda canlandırdığı Armağan karakteriyle de adını tüm Türkiye'ye duyurdu.

10
1987 doğumlu Hande Soral, bu dizinin ardından Bir Günah Gibi, Alev Alev, Fatih, Çalıkuşu gibi yapımlarda da rol aldı. Soral, son olarak Yılanların Öcü dizisinde ekrana geldi.Ablasından 4 yaş küçük olan Bensu Soral ise Yol Ayrımı adlı diziyle oyunculuğa başladı. Vicdan dizisindeki performansıyla göz doldurdu. 'içerde' dizisiyle ise büyük bir hayran kitlesine sahip oldu.

11
Sarp & Kaya Akkaya
Sarp & Kaya Akkaya
İkisi de oyuncu olan kardeşleri ekranlarda sık sık görüyoruz. Bizim Aile dizisiyle oyunculuğa adım atan Sarp-Kaya Akkaya kardeşler fiziksel olarak birbirlerine pek benzemiyorlar.

12
Sema & Seda Apak
Sema & Seda Apak
Survivor 2017'nin en iyi kadın yarışmacılarından Sema Apak'ın ikizini görenler benzerlikleri karşısında gözlerine inanamıyor.

13
Sema ile ikizi Seda arasında neredeyse hiçbir farklılık yok.

14
Güneş & Doğan Duru
Güneş & Doğan Duru
Redd grubundan tanıyoruz onları. Bir de in Betwin isimli başarılı bir grupları var.

Son Dakika Daha Önce Hiç Duymadığınız İkizi Olan Ünlü İsimler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement