Daha Önce Hiç Görmediğiniz 4 Çocukluk Fotoğrafı ile Müge Anlı - Son Dakika

Daha Önce Hiç Görmediğiniz 4 Çocukluk Fotoğrafı ile Müge Anlı

4 yıl önce

1
Bu fotoğraftaki ünlüyü tanıdınız mı? Belki hemen hemen her gün ekranda gördüğünüz ünlünün kim olduğunu öğrenince şaşıracaksınız...

2
19 Aralık 1973 doğumlu olan bu ünlü hafta içi her gün ekranlarda. Asıl mesleği gazetecilik olan ve her sabah yaptığı programı buna uyarlayan bu ünlü birçok kişiye yardım etti.

3
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesini bitiren ve 43 yaşında olan bu ünlü ilk olarak Kanal D ekranlarında tanındı.

4
2010 yılında ATV'de başlayan programı başarıyla devam ettiren bu isim 6 yıldır hafta içi her gün ekranda.

5
En son olarak canlı yayında Irmak bebeğin katilini ve maalesef Irmak bebeğin cesedini bulan bu isim Müge Anlı'dan başkası değil.

6
1993 yılında Burhan Akdağ ile evlenen Müge Anlı'nın Lidya isminde bir kızı bulunmakta. Sosyal sorumluluk projeleriyle de tanınan Müge Anlı birçok kayıp vakasına canlı yayında el attı.

7
8

Haber Yayın Tarihi: 21.12.2016 10:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

25 saniye sallandı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en büyük depremler İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Kenan Doğulu'nun klibinde birkaç saniye gözükmüştü, şimdilerde Türkiye'nin hayran olduğu isim! Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi

Son Dakika Haberleri