Daha Önce Hiç Görmediğiniz 4 Çocukluk Fotoğrafı ile Müge Anlı - Son Dakika

Daha Önce Hiç Görmediğiniz 4 Çocukluk Fotoğrafı ile Müge Anlı

21.12.2016 10:12

1
Bu fotoğraftaki ünlüyü tanıdınız mı? Belki hemen hemen her gün ekranda gördüğünüz ünlünün kim olduğunu öğrenince şaşıracaksınız...

2
19 Aralık 1973 doğumlu olan bu ünlü hafta içi her gün ekranlarda. Asıl mesleği gazetecilik olan ve her sabah yaptığı programı buna uyarlayan bu ünlü birçok kişiye yardım etti.

3
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesini bitiren ve 43 yaşında olan bu ünlü ilk olarak Kanal D ekranlarında tanındı.

4
2010 yılında ATV'de başlayan programı başarıyla devam ettiren bu isim 6 yıldır hafta içi her gün ekranda.

5
En son olarak canlı yayında Irmak bebeğin katilini ve maalesef Irmak bebeğin cesedini bulan bu isim Müge Anlı'dan başkası değil.

6
1993 yılında Burhan Akdağ ile evlenen Müge Anlı'nın Lidya isminde bir kızı bulunmakta. Sosyal sorumluluk projeleriyle de tanınan Müge Anlı birçok kayıp vakasına canlı yayında el attı.

7
8

Son Dakika Daha Önce Hiç Görmediğiniz 4 Çocukluk Fotoğrafı ile Müge Anlı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor