Daima Yorgun Hissetmenizin Altında Yatan 9 Sinsi Sebep - Son Dakika

Daima Yorgun Hissetmenizin Altında Yatan 9 Sinsi Sebep

08.12.2016 12:06

1
Belki yeni bir dizi keşfetmişsinizdir ve istisnasız her gece sabahlara kadar çılgınlar gibi bölüm bölüm onu izliyorsunuzdur uykusuz, bitkin haliniz bundandır anlarım. Fakat her gece tam vaktinde uyuyup, sabah normalinde uyanıp halen kendinizi yorgun hissediyorsanız işte bunu anlayamam. Buyurun bu durumunuza sebebiyet veren olası 9 faktör…

2
Yeterince su içmemek
Yeterince su içmemek
Gün içinde yeterli ölçüde su tüketmiyorsanız, uykusuzluğu bizzati çağırıyorsunuz demektir. Bu da ertesi güne direkt etki eden bir şey olduğundan, sizi bitkin bırakacaktır.

3
Fazla su tüketmek
Fazla su tüketmek
Ya da tam tersi, gerektiğinden fazla ölçüde su tüketiyorsanız bütün gece lavaboya taşınmaktan yorgun düşeceksiniz, e hal mi kalır insanda?

4
Karmaşa
Karmaşa
Ve pek tabii içinde bulunduğunuz ortamın hijyeni, düzeni de önemli bir detay. Bu karmaşa sizi otomatikman yoracaktır.

5
Ortam sıcaklığı
Ortam sıcaklığı
Ayrıca çok sıcak ya da soğuk alanlar da insanı zorlar, durduk yerde yorar, hasta eder. Bundandır içinde bulunduğunuz ortamların uygun sıcaklıkta/serinlikte olmasına özellikle dikkat edin.

6
İlaçların yan etkileri
İlaçların yan etkileri
Alerjiniz varsa, kullandığınız ilaçlar da vardır muhtemelen. Bu ilaçların tabii bir takım yan etkileri de olacak. Belki de halsizliğiniz ondan.

7
Hafta sonu uykuyu abartmak
Hafta sonu uykuyu abartmak
Ayrıca uyku konusunda hafta içinde katı olup, hafta sonunda raydan çıkmanın da hafta başında özellikle enerjinizi olumsuz etkileyebileceğini unutmayın.

8
9
10

Son Dakika Daima Yorgun Hissetmenizin Altında Yatan 9 Sinsi Sebep - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti