Damat, düğünde erkeklere aşırı ilgi gösterdiği için gelini döverek öldürdü - Son Dakika

Damat, düğünde erkeklere aşırı ilgi gösterdiği için gelini döverek öldürdü

05.10.2020 15:38

Rusya'nın Sibirya bölgesinde daha önce de cinayetten hüküm giyen bir kişi düğün gününde evlendiği kadını erkek davetlilerle aşırı ilgilendiği gerekçesiyle misafirlerin önünde döverek öldürdü.

1
Rusya'nın Novosibirsk şehrinde Stepan Dolgikh isimli adam, cinayetten cezaevinde yattığı sırada 36 yaşındaki Oksana Poludentseva görüşmeye başladı.

2
Cezaevinden çıktıktan sonra çift evlenme kararı aldı. Geçen hafta yapılan düğün sırasında Stepan, eşi Oksana'nın düğünde bulunan erkek davetlilere aşırı ilgi gösterdiğini iddia edip kıskançlık krizine girdi.
3
Kıskançlık krizine giren Stepan, davetlilerin gözü önünde Oksana'yı döverek öldürdü.
4
Stepan, olay yerinde polis tarafından gözaltına alınıp tutuklandı. Davetliler, damadın gelinin uygunsuz davrandığı gerekçesi ile kıskançlık krizine girdiğini ve aşırı alkollü olduğu için de gelini döverek öldürdüğünü söyledi.
5
Gelinin bir arkadaşı, Oksana'nın Stepan ile cezaevinde tanıştığını ve cinayetten hapis yattığını bilmesine rağmen Stepan'ı düzelteceğini düşündüğü için evlendiğini söyledi.

6
Başka bir görgü tanığı ise Stepan'ın eşini düğünün olduğu evin içinde tokatlamaya başladığını saçlarından tutup dışarı çıkardıktan sonra kafasına defalarca tekme attığını, öldüğünü anlayınca da cadde kenarında bulunan bir çukura attığını söyledi.

Son Dakika Damat, düğünde erkeklere aşırı ilgi gösterdiği için gelini döverek öldürdü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)
500
Advertisement