Daniele Rugani'nin koronavirüse yakalanan sevgilisi hamile olduğunu duyurdu - Son Dakika

Daniele Rugani'nin koronavirüse yakalanan sevgilisi hamile olduğunu duyurdu

14 gün önce

Juventus forması giyen Daniele Rugani, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse yakalanan ilk Serie A futbolcusu olmuştu. Rugani'ye bir kötü haber de sevgilisi Michela Persico'dan geldi. İtalyan Chi dergisine konuşan Persico, kendisinin de Rugani ile birlikte koronavirüse yakalandığını söylerken, 4 aylık hamile olduğunu itiraf etti ve hayranlarını korkuttu.

1
İtalya Serie A'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tespit edilen futbolcu olarak kayıtlara geçen Juventuslu Daniele Rugani'nin sevgilisi de hastalığa yakalandı. Michela Persico yaptığı açıklamada aynı zamanda hamile olduğunu duyurdu.
2
Hastalığa yakalanmadan kısa bir süre önce hamile olduğunu duyurmaya hazırlandıklarını ancak koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından bundan vazgeçtiklerini söyleyen Michela Mersico, sonsuz bir korkuya sahip olduğunu ifade etti.

3
"Hala bu konu hakkında konuşmakta zorlanıyorum" diyen Persico, "Şu an neler olacağını anlamam gerekiyor."
4
"Umarım virüs hamileliğimi etkilemez. Doktorlar, bunun bir sorun olmayacağını emin bir şekilde söylediler ancak kendinizi benim yerime koyun. Sonsuz bir korkum var" ifadelerini kullandı.
5
Kendisinin koronavirüse dair hiçbir semptoma sahip olmadığını söyleyen Persico, "Daniele'nin de ilk başlarda herhangi bir semptomu yoktu fakat sonrasında iki kez ateşlendi ve kontrol edilmeye başlandı. Şu an gayet pozitif ve iyi."
6
"Benim şu an hiçbir semptomum yok. Yalnız kalıyorum ve kimseyi göremiyorum ancak bunun üstesinden geleceğim" şeklinde konuştu.

29 yaşındaki Persico, spikerlik, sunuculuk ve spor gazeteciliği yapıyor.

7
Sosyal medyayı da aktif kullanan Persico'nun Instagram'da 600 binden fazla takipçisi bulunuyor.
8
Karantinadaki yıldız futbolcu Daniele Rugani ise izole olduğu odada kulübün televizyonuna açıklamalarda bulunara şunları söyledi: "Şu anda iyiyim. Herkese iyi olduğuma dair güvence verebilirim. Koronavirüse yakalanan ilk Serie A oyuncusu oldum ama iyiyim. Umarım bu sorun hakkında farkındalık yaratmaya yardımcı olur"

9
10
11


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel sporcu işi abarttı! Eşiyle birlikte karantinada çıplak antrenman yaptı Avustralya'da Müslüman hayır dernekleri, kimsesiz yaşlılara yardımda bulunuyor Victoria's Secret'ın kızıl saçlı meleği koronavirüse yakalandı Süper Lig kulüplerinden, Milli Dayanışma Kampanyası'na büyük destek Star Wars'un yıldızı Andrew Jack koronavirüsten hayatını kaybetti