Son Dakika Haberleri: Danıştay: Ahu Tuğba Genel Ahlaka Aykırı

Danıştay: Ahu Tuğba Genel Ahlaka Aykırı

7 yıl önce

Ahu Tuğba'nın göğüslerine Danıştay'dan şok!

1
Danıştay, özel bir televizyon kanalına konuk olan ünlü sanatçının bacak ve göğüs dekoltesini "genel ahlaka aykırı" buldu.
2
Star'da, 15 Kasım 2009'da yayınlanan "Ya Şimdi Ya Hiç" adlı programa konuk olan Ahu Tuğba, programın diğer konuğu Arto'yla dans ederken göğüs dekoltesinin azizliğine uğradı. Yine Tuğba'nın bacak frikikleri de dikkat çekti.
3
Programı masaya yatıran RTÜK, kanala "genel ahlaka aykırılık" iddiasıyla uyarı cezası verdi. Kanal, kararın iptali için idare mahkemesine başvurdu.
4
İdare Mahkemesi, kanal lehine karar vererek, RTÜK'ün cezasını ortadan kaldırdı. Ancak RTÜK de bu kararı Danıştay'da temyiz etti. Danıştay 13'üncü Dairesi, yayını "genel ahlaka aykırı" bularak, kanala ceza verilmesini onadı.
5
6
7
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 20.05.2013 07:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı 124 yıl önce çekilen ilk röntgendeki ilginç detay ortaya çıktı! Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'sini hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Ayasofya'da çırılçıplak poz vermişti! Tepki çeken model hakkında flaş gelişme Yıldız futbolcu, İspanyol güzelin peşine düştü! Her şeyi Instagram ele verdi