Danıştay: Ahu Tuğba Genel Ahlaka Aykırı - Son Dakika

Danıştay: Ahu Tuğba Genel Ahlaka Aykırı

20.05.2013 19:29

Ahu Tuğba'nın göğüslerine Danıştay'dan şok!

1
Danıştay, özel bir televizyon kanalına konuk olan ünlü sanatçının bacak ve göğüs dekoltesini "genel ahlaka aykırı" buldu.
2
Star'da, 15 Kasım 2009'da yayınlanan "Ya Şimdi Ya Hiç" adlı programa konuk olan Ahu Tuğba, programın diğer konuğu Arto'yla dans ederken göğüs dekoltesinin azizliğine uğradı. Yine Tuğba'nın bacak frikikleri de dikkat çekti.
3
Programı masaya yatıran RTÜK, kanala "genel ahlaka aykırılık" iddiasıyla uyarı cezası verdi. Kanal, kararın iptali için idare mahkemesine başvurdu.
4
İdare Mahkemesi, kanal lehine karar vererek, RTÜK'ün cezasını ortadan kaldırdı. Ancak RTÜK de bu kararı Danıştay'da temyiz etti. Danıştay 13'üncü Dairesi, yayını "genel ahlaka aykırı" bularak, kanala ceza verilmesini onadı.
5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Danıştay: Ahu Tuğba Genel Ahlaka Aykırı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Şark Bülbülü'nün utangaç güzeli Hatice son haliyle hayran bıraktı! İşte efsane oyuncuların yıllar içindeki değişimi Evli adam, tek gecelik ilişki yaşadığı genç kadını arabaya bağlayıp yakarak öldürdü Eksi 50 derece soğuk ve karanlıkta canlarına kıyıyorlardı! Yönetim çareyi futbolda buldu Hem dünyada hem Türkiye'de tek! Kendisi küçük ama işlevi büyük göl koruma altına alındı 14 kadına tecavüz ettikten sonra iç çamaşırlarıyla bağlayıp öldürmüştü! Seri katilin mahkemedeki sözleri saç baş yoldurdu