Davetsiz Misafir Çita, Turistlerle Burun Buruna Geldi - Son Dakika

Davetsiz Misafir Çita, Turistlerle Burun Buruna Geldi

3 yıl önce

Tanzanya bölgesindeki Serengeti Ulusal Parkı'nda bulunan vahşi çitaların genç üyelerinden biri bölgede gözlem yapan Avustralyalı zoologların ne yaptığını merak ederek jipin içerisine kafasını soktu ve misafirlerine hayatının en tehlikeli sürprizini yaşattı.

1

Sunrooftan içeri sarkan genç çita sivri pençeleri ve keskin dişleri ile araştırmacılara başta hırlayarak tehlike dolu anlar yaşattı fakat sonradan zararsız oldukarına kanaat getiren çita aracın içerisine kafasını sokarak zoologlarla birlikte zaman geçirdi.

2
Zoolog Bobby-Jo Clow'un açıklamasına göre ilk olarak genç çitanın sunrooftan içeri kafasını saldırgan bir biçimde uzatması ile aracın içerisinde ölüm sessizliği oluştuğunu belirten ünlü araştırmacı daha sonra gayet ilginç anlara şahit olduklarını belirtti.

3

Doğanın mucizevi güzelliklerinden birini en ön sıradan izlediklerini belirten Bobby-Jo Clow daha sonra genç çita ile birlikte selfie fotoğraf dahi çektiğini söyledi.

4

Avustralyalı araştırmacı ve Serengeti Ulusal Parkı'nın vahşi koruyucuları arasında geçen bu ilginç diyalog fotoğraf karelerine bu şekilde yansıdı ve çekilen görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü.

5
6
7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 31.03.2017 07:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Henüz 32 yaşında ama 2 milyon TL bağışla Elazığ yardım gecesine damgasını vurdu! İşte rekor bağışlar Tayvanlı deprem kahini Dyson Lin, Türkiye'de fenomen oldu! Meğer Hoogerbeets'in de hocasıymış! Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce yazan Twitter kullanıcısının foyası ortaya çıktı! Şizofreni hastası adam, depremi durduracağını düşünüp 13 kişiyi vahşice katletti! Bu uygulama indirme rekoru kırıyor! Deprem sırasında internet olmasa bile kesintisiz iletişim sağlıyor

Son Dakika Haberleri