Davetsiz Misafir Çita, Turistlerle Burun Buruna Geldi - Son Dakika

Davetsiz Misafir Çita, Turistlerle Burun Buruna Geldi

31.03.2017 07:30

Tanzanya bölgesindeki Serengeti Ulusal Parkı'nda bulunan vahşi çitaların genç üyelerinden biri bölgede gözlem yapan Avustralyalı zoologların ne yaptığını merak ederek jipin içerisine kafasını soktu ve misafirlerine hayatının en tehlikeli sürprizini yaşattı.

1

Sunrooftan içeri sarkan genç çita sivri pençeleri ve keskin dişleri ile araştırmacılara başta hırlayarak tehlike dolu anlar yaşattı fakat sonradan zararsız oldukarına kanaat getiren çita aracın içerisine kafasını sokarak zoologlarla birlikte zaman geçirdi.

2
Zoolog Bobby-Jo Clow'un açıklamasına göre ilk olarak genç çitanın sunrooftan içeri kafasını saldırgan bir biçimde uzatması ile aracın içerisinde ölüm sessizliği oluştuğunu belirten ünlü araştırmacı daha sonra gayet ilginç anlara şahit olduklarını belirtti.

3

Doğanın mucizevi güzelliklerinden birini en ön sıradan izlediklerini belirten Bobby-Jo Clow daha sonra genç çita ile birlikte selfie fotoğraf dahi çektiğini söyledi.

4

Avustralyalı araştırmacı ve Serengeti Ulusal Parkı'nın vahşi koruyucuları arasında geçen bu ilginç diyalog fotoğraf karelerine bu şekilde yansıdı ve çekilen görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü.

5
6
7
8
9

Son Dakika Davetsiz Misafir Çita, Turistlerle Burun Buruna Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı