David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular - Son Dakika

David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular

17.05.2021 12:11

Onlar yeşil sahada yetenekleriyle taraftarların gönlünde taht kurmuş yıldız futbolcular. Ancak bu isimler yalnızca sahadaki başarılarıyla değil bir dönem enteresan saç kesimleriyle de hafızalarımıza kazınmıştı. İşte efsane futbolcular ve asla unutamadığımız ve unutmayacağımız çılgın saç stilleri.

1
Zaman zaman çılgın saç stilleriyle sahaya çıkan futbolcuların halleri hafızalardan zor siliniyor. İşte onlardan bazıları.
2
Marouane Fellaini – Belçika
Marouane Fellaini – Belçika
Belçikalı futbolcu Marouane Fellaini, saç stilinde değişikliği seven bir sporcu. 2018 yılında erkek moda dergisi GQ'ya alışılmışın dışında verdiği özel pozları, sosyal medyada mizah konusu olmuştu. Ancak futbolcunun saç yapısı çılgın stillere zaten müsait. O da bunu çok iyi kullanıyor.
3
David Beckham – İngiltere
David Beckham – İngiltere
"Ona ne yapsa yakışır" diyoruz. Kariyeri boyunca tam 30 farklı saç modeliyle maça çıktığı biliniyor. Örgülü saç modeli ise "mısır tarlası" olarak hatırlanıyor.
4
Ümit Davala – Türkiye
Ümit Davala – Türkiye
Bir dönem sokaktaki çocuklarda dahi gördüğümüz saç şeklini unutmak ne mümkün. 2002 Dünya Kupası dediğimizde aklımıza hala Ümit Davala ve saçları geliyor. Çocukların hepsi Davala'nın saçlarına özeniyor, babalar totem için çocuklarının saçlarını bu şekilde kestiriyordu. Üzerinden yıllar geçse de bu saç stili hala kahramanlığı sembolize ediyor.
5
Kevin Kampl – Almanya
Kevin Kampl – Almanya
Kevin Kampl, saç modeli konusunda sınırlarda dolaşmayı seven bir futbolcu. Her tarz değiştirdiğinde sosyal medyayı sallayan Kevin, sarı, pembe ve kahverengine boyattığı bu saçlarıyla uzun süre gündemde kalmayı başarmıştı.
6
Taribo West – Nijerya
Taribo West – Nijerya
Taribo West, yeşil sahalara olan sevgisini saçlarında dahi göstermiş. Renkli saçları, boncuklu tokaları ve ilginç saç stiliyle tam bir stil ikonu.
7
Giovanni Simeone – Arjantin
Giovanni Simeone – Arjantin
Arjantinli eski futbolcu Diego Simeone'un oğlu Giovanni, yeteneğiyle olduğu kadar saç stiliyle de herkesi büyülüyor. Giovanni'nin ilginç saç tasarımında; başın üst kısmı komple tıraş edilmişken yanlar uzun bırakılmış ve başın tepesi de hoş bir dokunuşla tamamlanmış.
8
Ronaldo – Brezilya
Ronaldo – Brezilya
2002 Dünya Kupası'na hiç kuşkusuz Ronaldo'nun bu saç stili damgasını vurmuştu. Ronaldo saçlarını tamamen kazıtmış sadece önde bir tutam saç bırakmıştı.
9
Carlos Valderrama – Kolombiya
Carlos Valderrama – Kolombiya
Terzih ve zevk meselesi tabii. Carlos Valderrama'nın oynadığı bir maçta onu fark etmemek imkansızdı. Kariyeri boyunca genellikle omuzlarına dökülen kıvırcık ve sarı renkli saç modelini kullandı.

Son Dakika David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)
500
Advertisement